+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MůjPelíšek.cz

Klíčová slova: povlečení, prostěradla, prostěradlo,

E-mail: m@hohh.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2010

Popis: Naše nová prodejna se nachází v Místku vedle starého autobusového nádraži. V podchodu vedoucího směrem na Malé náměstí směr (Albert). Otevírací doba je ve všední dny : Po-Pá 8:00 - 17:00 objednavky@mujpelisek.cz

Web: www.mujpelisek.cz

Další související informace

Moje Povlečení

ložní povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře, – Prodáváme levné i luxusní ložní povlečení pro každého. Vybírat můžete z materálů: krep, bavlna, froté. Dále nakoupíte klasická i napínací prostěradla, přikrývky, polštáře, ručníky.

fitex-textil.cz

Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, – Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, přikrývky i polštáře. Nabízíme také ručníky, osušky a hotelový program. Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, přikrývky i polštáře. Nabízíme také ručníky, osušky a hotelový program.

Jana Smolková

povlečení, prostěradla, přikrývk – Zabýváme se prodejem textilního zboží v našem eshopu a ve dvou kamenných prodejnách. Jedná se o bytový textil, galanterii, dámské, pánské a dětské ošacení. V rámci bytového textilu šijeme povlečení z českých materiálů ze 100% bavlny, krepu, flanelu. Dále šijeme prostěradla z materiálu frote nebo jersey různých rozměrů.

Načítání trvalo 2.9645 sekund.