+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MůjPelíšek.cz

Klíčová slova: povlečení, prostěradla, prostěradlo,

E-mail: m@hohh.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2010

Popis: Naše nová prodejna se nachází v Místku vedle starého autobusového nádraži. V podchodu vedoucího směrem na Malé náměstí směr (Albert). Otevírací doba je ve všední dny : Po-Pá 8:00 - 17:00 objednavky@mujpelisek.cz

Web: www.mujpelisek.cz

Další související informace

Kvalitní ložní povlečení

levné ložní povlečení, prostěradla, postel, ložnic – Naše nabídka představuje kvalitní ložní povlečení, prostěradla pro Vaše postele a ložnice. Zboží nabízíme levně, můžete si vybrat vzor podle svého vkusu pro sebe i své děti, luxusní i standard. Kvalitu našeho spánku ovlivňuje nejen prostředí, kde spíme, v jaké posteli spíme, jak kvalitní máme matraci, ale v neposlední řadě záleží na materiálu, ze kterého je vyrobeno naše povlečení a prostěradlo. V případě, že chcete potěšit své nejbližší, hodí se kvalitní povlečení výborně i jako dárek pro přítele či pro manželku. V každém případě kvalitní ložní povlečení obohatí vaše bydlení o nové svěží prvky. Každý z nás touží po životě jako "v bavlnce." Takový se ale dá prožít opravdu jen ve snu. A kde prožíváme své sny? No přece v tom našem krásném a současně levném kvalitním bytovém textilu od českého výrobce, v naší ložnici a posteli, v našem bytě. Takže, vybírejte a ......... krásné spaní.

fitex-textil.cz

Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, – Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, přikrývky i polštáře. Nabízíme také ručníky, osušky a hotelový program. Široká nabídka ložního povlečení, dětský program, přikrývky i polštáře. Nabízíme také ručníky, osušky a hotelový program.

Načítání trvalo 3.4921 sekund.