+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mula - levné stěhování a

Klíčová slova: doprava,mezinárodní,přeprava,stěhování,levně

E-mail: podpora@mula.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2010

Popis: Mula je tu pro Vás, chcete-li cokoliv levně přepravit kamkoliv... Společnost Mula s.r.o. přichází na český internet s novou službou. Provozuje stránky www.mula.cz, představující specifický druh aukčního portálu, na němž je možno zajistit levnou přepravu nákladu či levné stěhování. Společnost v současné době primárně cílí na české uživatele, nicméně pole její působnosti je mnohem širší. Mula se snaží zprostředkovávat nejen vnitrostátní nákladní přepravu, ale také mezinárodní nákladní přepravu, a to v rámci celé Evropy, avšak se zvláštním důrazem na nákladní dopravu směřovanou do zemí bývalého Sovětského svazu a celé východní Evropy. Na stránkách www.mula.cz je možno zaregistrovat se jednak jako uživatel, jednak jako dopravce. Registrovaní uživatelé mají možnost vkládat poptávky. Prostřednictvím webového formuláře zadají, co chtějí převézt či přestěhovat, a kam chtějí příslušnou věc (nebo i rozměrnější náklad) převézt. Následně počkají na nabídky registrovaných dopravců. Z nabídek, kterých se jim dostane, si pak mohou (ale nemusejí!) vybrat. V současné chvíli jsou veškeré služby portálu zdarma. V budoucnu je plánováno částečné zpoplatnění služby poskytované registrovaným přepravcům, a to ve smyslu jakési malé provize z vyhrané aukce.

Web: www.mula.cz

Další související informace

Eloservis.cz

opravy praček, myček nádobí, sporáků, chladniček – Vítáme Vás na stránkách firmy, Vladimír Pur - SERVIS PRAČEK A ELEKTROSPOTŘEBIČŮ, založené v roce 1993. Provádíme opravy automatických praček, myček nádobí, sporáků, chladniček a mrazniček, mikrovlnných trub, bojlerů a další bílé techniky určené pro domácnost. Od roku 1997 jsme rozšířili oblast našeho působení na opravy elektrického ručního nářadí. Opravujeme téměř všechny spotřebiče, od všech výrobců, prodávané na českém trhu. Opravy velkých spotřebičů provádíme přímo u zákazníka! Pokud je to však nutné využíváme k opravám naši dílnu v sídle firmy, která je náležitě vybavena pro náročnější opravy, především praček, myček a drobných spotřebičů. Servis zajišťujeme pro města Olomouc, Litovel, Uničov, Mohelnice, Moravská Třebová, Zábřeh, Šumperk a jejich okolí. Zakázky přijímáme ve všedních dnech od 7,00 do 17,00hod. na telefonním čísle: (+420) 604 938 266 Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Slevmaster-všechny slevy

sleva, slevy, slevové, slevomat – Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.