+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabídky práce, brigády

Klíčová slova: práce, nabídky práce, brigády, volná místa

E-mail: admin@rekrut.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: Rekrut Vám zpřístupňuje nabídky práce z celé ČR i zahraničí. Naleznete zde také brigády pro studenty, volná pracovní místa pro absolventy, OZP, nabídky práce na doma/z domova, práci v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně a dalších městech. Zveřejňujeme inzeráty jak od zaměstnavatelů, tak od personálních agentur a úřadů práce.

Web: www.rekrut.cz/

Další související informace

Práce je JobSet

práce, jobs, zaměstnání – Ať hledáte práci nebo zaměstnance, máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám nejrychlejší a nejlepší cestu, jak změnit svou kariéru nebo změnit něčí budoucnost. Registrovaným zaměstnavatelům náš sytém umožňuje inzerci ZDARMA.

IT práce JobSet

práce, jobset, job, IT – Ať hledáte práci nebo zaměstnance, máme pro Vás řešení. Inzerce práce zdarma v oboru Informační technologie. Jednoduché a přehledné přidávání pracovních nabídek v pracovním oboru IT do záznamů.

Pracovní smlouva

pracovní smlouva,výpověď vzor,životopis vzor,práce – Informace o vzniku, změnách a ukončení pracovního poměru podle aktuálního znění zákoníku práce. Plná znění zákonů, vzory pracovních smluv a výpovědí zdarma ke stažení. Rady pro zaměstnance, zaměstnavatele a uchazeče o zaměstnání.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.