+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nákupní software

Klíčová slova: nákupní aukce, reverzní aukce, výběrová řízení

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2009

Popis: Profesionální sofwarový nástroj pro reverzní aukce, nákupní aukce, výběrové řízení. Úspora nákladů při nákupu zboží, materiálu a služeb. Plně internetová aplikace s napojením na informační systém firmy, nulové provize z ušetřených peněz.

Web: www.nakupni-software.cz

Další související informace

Registrace odkazů

registrace odkazu do katalogů, analýza slov – Registrace odkazu do katalogů a vyhledávačů zvyšuje popularitu stránek, návštěvnost a prodejnost produktu. SEO optimalizace, registrace odkazu do katalogů, analýza klíčových slov, validita webu, optimalizace kódu, pozice ve vyhledávačích, registrace do katalogů, analýza popularity, denzita klíčových slov, unikátní texty, tvorby zpětných odkazů.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.0506 sekund.