+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nejlepší online pojištění

Klíčová slova: Top pojištění, pojisteni vozidel, Slevy na povinné

E-mail: admin@epojistemi.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2012

Popis: Top pojisteni vozidel, Slevy na povinne ruceni, Nejlepsi cestovni pojisteni!Denne si muzete projet z top levnych poisteni ci uz ruceni, zakoni pojisteni nebo rizikove dovolenkove pojisteni ktere si vytvorite v prubehu par minut a to online!

Web: www.epojistemi.cz

Další související informace

Zákonné pojištění vozidel

zákonné pojištění, vozidel, úrazové pojištění – Sjednání zákonného pojištění telefonicky 800 100 555. Při sjednání přes internet 4 % sleva. Výhodná nabídka zákonného pojištění již od 1 819 Kč ročně s bonusem až 40%. V rámci zákonného pojištění zdarma úrazové pojištění řidiče a asistenční služba.

Povinné ručení 2010

povinné ručení, pojištění vozidel, povinne ruceni – Jaké je povinné ručení pro rok 2010 a jsou ceny natolik odlišné od roku 2009? Pomůžeme Vám s výběrem toho správného povinného ručení. Srovnání cen povinného ručení 2010. Před uzavřením smlouvy o povinném ručení je dobré zjistit si co možná nejvíce informací o tom, do jaké peněžní výše kryje naše pojištění případné škody

Pojištění vozu

Zákonné pojištění, vůz, Pojištění vozu, povinné ru – Máte automobil, či jiné motorové vozidlo? V případě, že jej chcete provozovat na veřejných komunikacích (máte technický průkaz, přidělenou registrační známku), musíte dřív, než vůz začnete používat, uzavřít povinné ručení. Je to dáno zákonem č. 168/1999 Sb. - zákon o pojištění zodpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.