+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nejlepší online pojištění

Klíčová slova: Top pojištění, pojisteni vozidel, Slevy na povinné

E-mail: admin@epojistemi.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2012

Popis: Top pojisteni vozidel, Slevy na povinne ruceni, Nejlepsi cestovni pojisteni!Denne si muzete projet z top levnych poisteni ci uz ruceni, zakoni pojisteni nebo rizikove dovolenkove pojisteni ktere si vytvorite v prubehu par minut a to online!

Web: www.epojistemi.cz

Další související informace

Pojištění vozidel

pojištění vozidel, povinné ručení – Ten kdo se někdy v životě stal zodpovědným a zodpovědným majitelem vozidla správně tuší, jak podstatné a prvořadé je povinné ručení. Nevídaný peněžní prvek, který je schopen ochránit Vaše peníze v situaci zavinění dopravní nehody.

Povinné ručení havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, Pojištění odp – Poskytujeme informace o tom, kde sehnat nejlepší povinné a havarijmí pojištění.Každý majitel vozidla ví, že musí uzavřít zákonné pojištění odpovědnosti, tzv. povinné ručení. Toto pojištění je povinné, a každému, kdo ho neuzavřel, hrozí nemalé sankce. Majitelé vozidel jsou při uzavírání tohoto druhu pojištění dotazování, zda nechtějí uzavřít také havarijní pojištění, které je již dobrovolné. Kombinace povinné ručení – havarijní pojištění je u všech pojišťoven velmi výhodná.

Načítání trvalo 3.2801 sekund.