+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nejpravník-právní poraden

Klíčová slova: Právník, právníci, právní poradna

E-mail: admin@nejpravnik.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2009

Popis: NejPrávník je Portál nabízejicí největší databázi právníků v České republice, najděte si toho pravého právníka. Na serveru najdete i magazín z oboru práv a financí.Právník, právníci, právní poradna, katalog právníků, právo, finance, občanské právo, pracovní právo, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, notářství

Web: www.nejpravnik.cz

Další související informace

Poradna pro duševní zdraví, psychoterapie

psychoterapie, psychologická poradna – Psychoterapeutka Mgr. Zuzana Těšínská poskytuje konzultace a poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Zaměření na duševní zdraví, psychosomatiku, partnerské a rodinné vztahy, speciální a předškolní pedagogiku, orientace na řešení.

Mgr. Petr Kašpar

advokát, advokát benešov, advokáti benešov, právní – Jsem advokát Mgr. Petr Kašpar se všeobecným zaměřením. Jsem zapsán v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod evidenčním číslem 13494. Mým sídlem je byt na adrese Jiřího Franka 1726, 256 01 Benešov. Nevyhýbám se předem poskytnutí právní pomoci v žádné z právních oblastí.

Online právne poradenstvo

advokát, advokátska kancelária, poradňa – Naša online právna poradňa poskytuje klientom absolútnu anonymitu pri riešení problémov alebo požiadaviek. Poskytnuté údaje či otázky nie sú sprístupnené. Robíme vymáhanie pohľadávok, zastupovanie klientov v konaní pred súdmi, orgánmi verejnej moci a inými právnymi subjektmi a pod.

Načítání trvalo 2.9876 sekund.