+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nemecký slovník - Nemecko slovenský slovník

Klíčová slova: nemecký slovník, slovnik online, nemcina, preklad

E-mail: nemeckyslovnik@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2013

Popis: Rychlý a jednoduchý překlad z němčiny do slovenštiny a ze slovenštiny do němčiny. Německý překladač slov a frází dostupný ihned online a zcela zdarma. Potřebujete pomoci s překladem německých slovíček? Pak je právě pro vás určen německý slovník online.

Web: nemeckyslovnik.sk/

Další související informace

ALL PRINT Pavel Jalůvka

Překlad, angličtina, němčina, DTP, korektura – Překladatelská činnost, angličtina, němčina, technické, obchodní, právní a jiné odborné překlady, korektury a revize rodilým mluvčím, přepisy, editace textů a obrázků, DTP, příprava do tisku, možnost zajištění tisku

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

iPodnikatel.cz

podnikatel, podnikat, podnikání, poradce – iPodnikatel.cz je praktický internetový poradce pro podnikání se specializací na začínající podnikatele, kterým poskytuje množství rad a návodů na start a rozvoj podnikání. Provozujeme specializovaný e-shop s produkty pro podnikatele - knihy, vzdělávací CD a DVD, semináře, e-learning aj.

Načítání trvalo 0.1843 sekund.