+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nemecký slovník - Nemecko slovenský slovník

Klíčová slova: nemecký slovník, slovnik online, nemcina, preklad

E-mail: nemeckyslovnik@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2013

Popis: Rychlý a jednoduchý překlad z němčiny do slovenštiny a ze slovenštiny do němčiny. Německý překladač slov a frází dostupný ihned online a zcela zdarma. Potřebujete pomoci s překladem německých slovíček? Pak je právě pro vás určen německý slovník online.

Web: nemeckyslovnik.sk/

Další související informace

Překladatelské služby

výuka němčiny, překladatelské služby, němčina – Překladatelské služby z českého do německého a z německého do českého jazyka. Soukromá výuka německého jazyka. Firemní jazykové kurzy němčiny. Doučování a konverzace v němčině pro začátečníky a pokročilé. Příprava na jazykové zkoušky.

Optimalizace vyhledávače

SEO optimalizace, optimalizace pro vyhledávače – Vyhledávače SEO - optimalizace pro vyhledávače podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů mezi které patří SEO analýza klíčových slov, validita webu, optimalizace kódu, analýza pozice ve vyhledávačích, registrace do katalogů, analýza popularity, denzita klíčových slov, analýza unikátních textů nebo tvorby zpětných odkazů.

Známenázor.cz - průzkumy

online průzkumy,online monitoring,online audit – Systém Známenázor.cz je profesionálním online řešením pro sběr dat, online průzkumy veřejnosti, interní audit společnosti, audit dodavatelů či audit zákazníků. Dlouhodobé dotazníky vývoje trhu a dotazník spokojenosti zákazníků či návštěvníků.

Načítání trvalo 0.1753 sekund.