+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ochranné známky Daněk & Partners

Klíčová slova: ochranné známky;

E-mail: info@vynalez.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2011

Popis: Prostřednictvím široké sítě spolupracujících patentových a advokátních kanceláří po celém světě jsme schopni okamžitě zajistit potřeby a zájmy našich klientů. Při poskytování našich služeb spolupracujeme rovněž s dalšími externími odborníky.

Web: www.ochranne-znamky.info

Další související informace

Dioptrické brýle

Brýle, dioptrické, sluneční, sportovní, ochranné – Množství informací o dioptrických brýlích, sportovních a jiných brýlích. Jaké jsou typy dioptrických brýlí - rámů a brýlových čoček. Kromě jiného vás naše stránka stručně seznámí s možnostmi výběru těch správných dioptrických brýlí.

Chromované rámy na auta

ochranné chromované rámy, nerezové rámy – Vyrábíme a prodáváme ochranné chromované rámy na auta, offroad a další doplňky pro Vaše auta. Originální výrobky a spolehlivou nabídku pro firemní sektor. Mezi naše klienty patří i Nissan ČR, Mazda ČR, Toyota ČR.

BROUK servis, s.r.o.

hadice, ložiska, objímky, ochranné pomůcky, přilby – Dodáváme sortiment hadic, spojek, šroubení, těsnění, hadicových armatur, kulových ventilů, manometrů, nerezových trubek a dalších komponent. Vyrábíme a opravujeme hydraulické hadice. Nabízíme konzultace zakázek a technické poradenství, zásilkovou službu a stálou službu 24 hodin včetně svátků. Dále nabízíme doplňkový sortiment zboží: rukavice, čisticí hadry, obuv, pracovní oděvy apod.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.