+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

On-line audio-video konzu

Klíčová slova: konzultace,poradenství,online,doučování,e-learning

E-mail: info@videokonzultace.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2010

Popis: Webový portál nabízí on-line audio-video konzultace (e-konzultace) / poradenství odborníků různých profesí (právní služby - advokáti, psychologie, psychiatrie, pedagogika, účetnictví, IT, cizí jazyky, atd.), doučování studentů (matematika, fyzika, atd.) a učitelů (e-learning). K videokonzultaci je zapotřebí pouze PC s připojením na internet a mikrofon.

Web: www.videokonzultace.cz

Další související informace

Eduland

e-learning, vzdělávání pracovníků, jazykové kurzy – Eduland je e-learningová firma, která nabízí online vzdělávání vašich zaměstnanců. Nabízíme jazykové kurzy pro výuku anglického, německého, francouzského, španělského a italského jazyka. Dále široký výběr počítačových kurzů, díky nimž budou Vaši zaměstnanci schopni pracovat s počítačem, Microsoft Office i s internetem.

E-školení zaměstnanců

e-learning, BOZP, PO, školení řidičů referentů – E-školení.EU nabízí on-line školení zaměstnanců ve formě e-learningových kurzů: - školení PO (požární ochrana) - školení BOZP (bezpečnost práce) - školení řidičů referentů Mezi hlavní přednosti e-learningu patří nižší náklady, vyšší efektivita a přehledné statistiky.

Načítání trvalo 0.2128 sekund.