+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

On-line audio-video konzu

Klíčová slova: konzultace,poradenství,online,doučování,e-learning

E-mail: info@videokonzultace.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2010

Popis: Webový portál nabízí on-line audio-video konzultace (e-konzultace) / poradenství odborníků různých profesí (právní služby - advokáti, psychologie, psychiatrie, pedagogika, účetnictví, IT, cizí jazyky, atd.), doučování studentů (matematika, fyzika, atd.) a učitelů (e-learning). K videokonzultaci je zapotřebí pouze PC s připojením na internet a mikrofon.

Web: www.videokonzultace.cz

Další související informace

E-learning

e-learning, vzdělávání, tvorba kurzů – Nabízíme E-learning prostředí pro tvorbu a provoz interaktivních kurzů. Vyvinuli jsme platformu pro on-line vzdělávání firem i jednotlivců. Náš e-learning je efektivním řešením pro vývoj kurzů doplněných multimediálním obsahem.

Luxusní nábytek

Luxusní nábytek, luxusní sedací nábytek, nábytek – Luxusní nábytek do obývacího pokoje. Jídelní židle, sedací nábytek, konferenční stolky, jídelní stoly a jiný luxusní nábytek. Pokud chcete svůj dům nebo byt trochu ozvláštnit, luxusní nábytek je ten nejvhodnější.

Strategie, poradenství

Poradenství, Podnikatelský plán, – Naše excelentní strategie pomáhá firmám i nově vzniklým rychle, snadno a lépe dosáhnout dlouhodobého úspěchu a zisku. Rádi Vám zpracujeme vrcholovou strategii firmy, marketingovou strategii a pro novou firmu podnikatelský plán.

Načítání trvalo 0.1607 sekund.