+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online aukce

Klíčová slova: starožitnosti, obrazy, hodiny, umělecké předměty

E-mail: ustar@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2010

Popis: On-line aukce a internetový prodej starožitností, obrazů, starožitného nábytku, hodin, hodinek, zbraní, porcelánu, šperků, stříbra a uměleckých předmětů. Výkup a zprostředkovatelský prodej kvalitních starožitností a obrazů.

Web: www.ustar.cz

Další související informace

Registrace odkazů

registrace odkazu do katalogů, analýza slov – Registrace odkazu do katalogů a vyhledávačů zvyšuje popularitu stránek, návštěvnost a prodejnost produktu. SEO optimalizace, registrace odkazu do katalogů, analýza klíčových slov, validita webu, optimalizace kódu, pozice ve vyhledávačích, registrace do katalogů, analýza popularity, denzita klíčových slov, unikátní texty, tvorby zpětných odkazů.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Originální fotoobrazy

fotoobrazy, obrazy, obrazy na plátně, puzzle – Dekorace pro Váš interiér, originální fotoobrazy, plakáty, puzzle. Fotografie zhotovené z unikátních snímků pořízených ze země i ze vzduchu. Puzzle jako originální dárek, jedinečné motivy pro nadšence této zábavy.

Načítání trvalo 0.2123 sekund.