+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online překladové slovník

Klíčová slova: online Slovníky Millennium, odborné překladové slo

E-mail: obchod@pc-slovniky.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2010

Popis: Odborný překladový slovník Millennium - angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština je určen pro profesionální překladatele, pro firmy a pro střední a vysoké školy. Nejedná se o translátor ale o odborný slovník na CD nebo on-line.

Web: www.onlineslovniky.cz

Další související informace

Online hry zdarma

Online hry zdamra – Množství online her na jednom místě a to navíc zdarma. Nekonečné hodiny herní zábavy. Přijďte si k nám zahrát i vy a poznejte co je to opravdová zábava na internetu. Naleznete zde snad všechny herní žánry.

Travian - pomůcky pro hru

Travian, pomůcky, cheaty, online hry, programy – Stránky věnované online hře Travian. Najdete zde známé i méně známé pomůcky pro tuto hru. Prográmky, utility, rady a další tipy pro hru i nějáké to povídání o cheatech. Samozřejmostí je fórum a nechybí ani blog.

Internetové Info

internet, info, gadget, online – Internetové Info - o všem na Internetu. Informace z online světa, články o mobilech, online službách, gadgetech, posledních trendech a všem zajímavém, co se děje na síti.Internetové Info hledá největší zajímavosti napříč celým internetem bez novinářského balastu a mediálních tlaků vám je servíruje takové, jaké jsou. Technicky a obsahově Internetové Info zajišťuje firma Sova.

Načítání trvalo 0.0513 sekund.