+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online překladové slovník

Klíčová slova: online Slovníky Millennium, odborné překladové slo

E-mail: obchod@pc-slovniky.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2010

Popis: Odborný překladový slovník Millennium - angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština je určen pro profesionální překladatele, pro firmy a pro střední a vysoké školy. Nejedná se o translátor ale o odborný slovník na CD nebo on-line.

Web: www.onlineslovniky.cz

Další související informace

movie-zone

Online filmy ke shlédnutí zdarma. – Online filmy ke shlédnutí zdarma. Filmy všech žánrů ke shlédnutí na movie-zone.cz. free movie download, filmy ke stažení zdarmaOnline filmy ke shlédnutí zdarma. Filmy všech žánrů ke shlédnutí na movie-zone.cz. free movie download, filmy ke stažení zdarma

Vyberte si ty nejlepší web games

online hry – Web games jsou fenoménem dnešní doby. Všudypřítomné připojení k internetu udělalo z hraní počítačových her absolutně úžasný zážitek a web games jsou pro takové hraní přímo vytvořené a nabízí dokonalé zážitky.

Goodgame Disco

goodgame disco, goodgame, hry, hry online – Online hra Goodgame Disco je novinkou od Goodgame Studios a je velkým dobrodružstvím pro každého, kdo chce z nenápadného podniku vybudovat nejznámější místo, kde se konají nejúspěšnější párty ve městě! Hraj v prohlížeči, zdarma a v češtině a ukaž, že máš vlohy pro vedení vlastního podniku.

Načítání trvalo 2.9670 sekund.