+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PaletyOnline

Klíčová slova: paleta, palety, eur paleta, eur palety, obaly

E-mail: info@paletyonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Zajistíme pro Vás komplexní online řešení paletového hospodářství. Výkup palet, prodej palet, výroba téměř všech druhů dřevěných přepravních palet. Palivové dřevo, autodoprava, prodejci zdvižných vozíků apod.

Web: www.paletyonline.cz

Další související informace

Abalex plastové obaly

obaly – Vyrábíme blistrové obaly v negativních a pozitivních formách pro použití v potravinářském a spotřebním průmyslu. Vyrábíme tvarovací stroje pro automatické tvarování a vysekávání tvarovek z termoplastických fólií. Dále na zakázku zhotovíme tvarovací formy pro tvarovky, misky a proložky.

Drepos s.r.o. - palety

výroba palet, jednorázové palety, exportní bedny, – Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety - nové i použité. Výkup palet. Nabízíme tepelné ošetření palet dle Ippc/Ispm15. Palivové a krbové dřevo, brikety.

Samozavlažovací květináče

samozavlažovací, květináče, lechuza, obaly – Samozavlažovací systém Lechuza zajistí prostřednictvím spodního zavlažování stálý přísun vláhy i živin rostlinám, čímž zajišťuje vodní koloběh u rostliny jako ve volné přírodě. Není třeba stále zalívat a především nehrozí převlhčení a následně úhyn rostliny.

Načítání trvalo 3.4608 sekund.