+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PATREAL s.r.o.

Klíčová slova: byty rodinné domy pozemky pronájem výměna byt

E-mail: patreal@patreal.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: Řádný člen asociace realitních kanceláří ČR. Realitní a zprostředkovatelská kancelář s působností po celé Moravě, která se zabývá komplexními službami v oblasti realit již od roku 1994.

Web: www.patreal.cz

Další související informace

Domy na klíč, střechy, rekonstrukce

domy na klíč, střechy, rodinné domy, stavba domu – Domy na klíč včetně zemních prací. Doprava materiálu a odvoz suti. Rekonstrukce bytových jader. Půjčovna kontejnerů a prodej ornice. Výkopové práce a jeřábnické práce. Stavba domu a jeho rekonstrukce.

Rodinné domy Benešov

Rodinné domy Benešov,domy Benešov,RD Černoleská – Výstavba nadstandardních rodinných domů, postavených v moderním stylu, na příjemném klidném místě ve Středočeském kraji, jihovýchodně od Prahy, v lokalitě Benešov - Černoleská. Na parcelách je umístěno 5 domů dvou různých typů. Každý z těchto typů je řešen různě, vždy tak, aby co nejlépe využíval velikost a orientaci daného pozemku.

Rajský vrch- parcely

pozemky praha, pozemek praha, řadové domy – Stavební parcely a řadové domy Praha. Lokalita se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra „B“ Rajská zahrada, které vás za 20 minut dopraví do centra Prahy. Rajský vrch- Stavební parcely a řadové domy Praha

Načítání trvalo 0.0571 sekund.