+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pečené prasiatka

Klíčová slova: pečené prasiatko, prasiatka, nitra, gastro služby

E-mail: info@peceneprasiatko.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2009

Popis: www.peceneprasiatko.sk - Pecene prasiatka pre Vašu oslavu alebo party. Pecene prasiatka pre Vašu oslavu, zabezpecujeme dovoz prasiatka s prilohou v okrese Nitra. Chutne pecene prasiatko: Hmotnost prasiatka 15-25kg cena uz od 133 euro (cca 1kg - 1 osoba)

Web: www.peceneprasiatko.sk

Další související informace

AZclean s.r.o. - úklid

úklid, úklidové firmy, úklidové služby – Společnost AZclean s.r.o. zajišťuje úklidové služby jako je úklid komerčních objektů, čištění koberců, podlah, mytí oken, čištění vozidel i údržbu venkovních ploch. Zajišťujeme také správu budov a bezpečnostní služby. Rovněž dodáváme hygienické materiály. Působíme především v Praze a Liberci.

Stěhování v zahraničí

stěhování stěhovací služby česká republika – Firma Stěhování bez dřiny nabízí stěhovací a vyklízecí služby v rámci České republiky. Pro zájemce je však schopna pokrýt stěhování a přepravu vybavení i v zahraničí, konkrétně pro státy Střední Evropy.

Komplexní služby v oblasti IT

služby v oblasti IT,webhosting, – Správa serverů na platformách MS Windows a jejich přidružených služeb. Správa SAN diskových polí na platformě HP. Hostingové služby, pronájem name serverů , parkování domén a další služby z obalsti IT.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.