+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Perlové šperky Leola

Klíčová slova: leola, šperky, perly, kvalita, pravé

E-mail: katalogy-leola@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Pro perly neexistuje jednotný a závazný systém hodnocení kvality. Nejčastěji se používá známkování A - AAA, kde AAA značí nejkvalitnější perly. Toto známkování bylo zavedeno japonským průkopníkem v kultivaci přírodních perel Kokichim Mikimoto, jehož perly jsou jedny z nejkvalitnějších na světě.

Web: www.leola.cz

Další související informace

Stříbrné šperky

stříbrné šperky, šperky, náušnice, prsteny,řetízky – Internetový obchod s největším výběrem stříbrných šperků v České republice. V naší nabídce naleznete hodinky, náušnice, přívěsky, prsteny a další zajímavý sortiment. Máte zájem o stříbrné šperky? Pak právě pro vás je tu náš internetový obchod.

Zlatnictví - Růžičková

Zlatnictví Růžičková, zlato, stříbro, šperky – Zlatnictví a Hodinářství - Růžičková Lenka. Internetová i kamenná prodejna šperků, luxusních hodinek, náramků, přívesků, řetízků ze zlata a stříbra či chirurgické oceli. Perlové či kamenové produkty taktéž skladem. Věhlasné značky Swarovski, Storm apod.

Autodoplňky Renault

Autodoplňky Renault, Renault, autodoplňky – Autodoplňky Renault, v širokém sortimentu snadno naleznete autodoplňky na vozy přehledně řazené dle typu auta a kategorie. Všechny autodoplňky Renault nabízené v našem e-shopu jsou nové a se zárukou.

Načítání trvalo 0.1766 sekund.