+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PERSONALKA.eu

Klíčová slova: pracovní, příležitost, zaměstnavatelé, uchazeči

E-mail: info@personalka.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2009

Popis: Interaktivní portál pracovních příležitostí. Spolupráce s uchazeči, zaměstnavateli a personálními agenturami. Prostor pro prezentaci zaměstnavatelů a personálních agentur. Jednoduchost, otevřenost, individuální přístup.

Web: www.personalka.eu

Další související informace

TRIO HAVEL s.r.o.

trio, teplice, duchcov, pracovní, oděvy, boty – Velkoobchod i maloobchod s osobními ochrannými pracovními prostředky a pracovními oděvy a obuví i pro nejnáročnější povolání. Nabízíme sortiment značek 3M, Prabos, SCOTT, ČERVA, UVEX, Artra, Lupos, a mnoho dalších.

Cesta k úspěchu

Výdělek online, práce, brigáda, příležitost, přivý – Seznamte se s projektem Cesta k úspěchu, poslední generací domácího výdělku. Nic neprodáváte, pouze udržujete provoz na stránkách, které dostanete zdarma. Detailně Vám ukážeme postup, jak co nejlépe začít.

Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele

Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele, pojištění o – Nastoupili jste do zaměstnání a zajímá vás jaké pojištění pro vás zaměstnavatel musí uzavřít? Co když budete mít pracovní úraz, nebo nemoc z povolání? Pokud jste nastoupili k zaměstnavateli, který má alespoň jednoho zaměstnance, automaticky zaměstnavateli vzniká povinnost hradit pojištění odpovědnosti zaměstnavatele při pracovním úrazu, nebo nemocí z povolání.

Načítání trvalo 2.6858 sekund.