+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ponuka práce

Klíčová slova: opatrovanie, opatrovateľka, práca na živnosť

E-mail: office@gutbetreut24.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2013

Popis: Pomocná sila v domácnosti. Obvykle starším ľuďom budete robiť spoločnosť a pomáhať im pri zabezpečovaní bežných denných činností ako nakupovanie, príprava jedál, upratovacie práce, pranie, starostlivosť o domáce zvieratá, práce v záhrade.

Web: www.gutbetreut24.sk

Další související informace

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

práce přes internet

výdělek přes internet – nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.

Načítání trvalo 0.0682 sekund.