+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ponuka práce

Klíčová slova: opatrovanie, opatrovateľka, práca na živnosť

E-mail: office@gutbetreut24.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2013

Popis: Pomocná sila v domácnosti. Obvykle starším ľuďom budete robiť spoločnosť a pomáhať im pri zabezpečovaní bežných denných činností ako nakupovanie, príprava jedál, upratovacie práce, pranie, starostlivosť o domáce zvieratá, práce v záhrade.

Web: www.gutbetreut24.sk

Další související informace

Návrhy interiérů Brno

rekonstrukce panelových bytů Brno, rekonstrukce by – Realizujeme rekonstrukce a přestavby včetně dodávky materiálů a zajištění projektové a inženýrské činnosti. Provádíme rekonstrukce panelových bytů v Brně a rekonstrukce bytových jader. Návrhy interiérů Brno, realizace

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.