+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Popfax.com - Fax Internet

Klíčová slova: fax, fax přes internet, faxovat

E-mail: lucie.nemcova@popesco.com

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2009

Popis: Služba Popfax umožňuje odesílání a přijímání faxů přes Internet nebo email. Zákazníkovi je přiděleno osobní faxové číslo s místní předvolbou. S touto službou už nepotřebujete faxový přístroj ani telefonní linku, odesílání a přijímání faxů s modemem adsl bez jakékoli instalace. Zákazník má možnost vybrat si více typů předplacení, může si předplatit stálé nebo dočasné číslo. Odeslání jedné faxové stránky stojí pouze 1,50 Kč do nejžádanějších destinací na světě a přijímání faxů je neomezené.

Web: www.cz.popfax.com

Další související informace

Slušný přivydělek na inte

internet, vydělávání, výdělek, z domů, přes – Jedná se o vydělávání přes internet a to prostřednictvím svého webu. Není to nic složitého, zvládne to úplně každý. Je to velice dobrý způsob, jak vydělávat na internetu. Tento projekt má určitě budoucnost. Více podrobnosti naleznete na uvedeném odkazu.

Bagzoom.cz - kabelky

kabelky, tašky přes rameno, kabelka, tašky – Každá žena touží být krásná a přitažlivá. Právě pro takové ženy vznikl náš eshop s jedinečnými kabelkami, aby jim nabídl řadu exkluzivních kabelek, které vhodně doplní a oživí jejich outfit. Nabízíme stylové a neotřelé kabelky za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.