+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Popfax.com - Fax Internet

Klíčová slova: fax, fax přes internet, faxovat

E-mail: lucie.nemcova@popesco.com

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2009

Popis: Služba Popfax umožňuje odesílání a přijímání faxů přes Internet nebo email. Zákazníkovi je přiděleno osobní faxové číslo s místní předvolbou. S touto službou už nepotřebujete faxový přístroj ani telefonní linku, odesílání a přijímání faxů s modemem adsl bez jakékoli instalace. Zákazník má možnost vybrat si více typů předplacení, může si předplatit stálé nebo dočasné číslo. Odeslání jedné faxové stránky stojí pouze 1,50 Kč do nejžádanějších destinací na světě a přijímání faxů je neomezené.

Web: www.cz.popfax.com

Další související informace

WEB48.cz

WWW, stránky, internet, prezentace, web, snadno – Tvorba WWW stránek snadno a rychle! - Vytvoříme Vám firemní prezentaci pro menší a střední firmy, osobní stránky nebo blog pomocí unikátního systému Webnode! - Tvorba WWW stránek snadno a rychle! - WEB48.cz

KD holding, s.r.o.

reklama, marketing, internet, obchod, ehop, – Holding společností, zabývající se obchodem, správou, vývojem, plánováním, poradenstvím. Poskytujeme profesionální služby na internetu. Nabízíme zkušenosti v celosvětovém měřítku. Provozovatel internetových projektů.

Facebook Angličtina

angličtina online,angličtina přes facebook – Vyzkoušejte nový projekt Angličtina přes facebook. Nabízíme kvalitní mix anglických materiálů, poslechů, videoukázek, vysvětlení gramatiky a pravidelné zpravodajství z oblasti výuky angličtiny. Projekt propojuje facebook a klasické www stránky.

Načítání trvalo 2.5759 sekund.