+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poptávka

Klíčová slova: poptávka, poptávky

E-mail: zelensky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2008

Popis: Poptavka.name Podnikáte a máte málo poptávek ? Poptávka pro Vás - Přehledně vyhledáte Poptávkové systémy na zprostředování zakázek. Poptávka na rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů z celé ČR na naší adrese

Web: www.poptavka.name

Další související informace

Luxusní nábytek

Luxusní nábytek, luxusní sedací nábytek, nábytek – Luxusní nábytek do obývacího pokoje. Jídelní židle, sedací nábytek, konferenční stolky, jídelní stoly a jiný luxusní nábytek. Pokud chcete svůj dům nebo byt trochu ozvláštnit, luxusní nábytek je ten nejvhodnější.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.1509 sekund.