+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poruchovka.cz

Klíčová slova: veřejné osvětlení, montážní plošiny, astrohodiny

E-mail: v.o.hofmeister@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Systém pro hlášení a sledování stavu poruch na veřejném osvětlení ve správě firmy Hofmeister Jiří, která dále zajistí prodej, výměnu svítidel veřejného osvětlení, kabelový servis Radiodetection, návrh a realizaci vánoční výzdoby. Dále provozuje plošiny k pronájmu MP16 v Olomouci a okolí. V nabídce firmy také najdete vysoce úsporná Eko Led svítidla pouličního osvětlení, bezpečnostní osvětlení přechodů pro chodce, speciální výbojky, astrohodiny Altis a elektronické předřadníky Ecolum EC4 pro úsporu energie.

Web: www.poruchovka.cz

Další související informace

ESHOP - PSI spol. s r.o.

LED produkty, elektronické součástky, osvětlení, L – E-shop se zaměřením na prodej: LED produkty, světelné zdroje, součástky, profesionální vědecké přístroje pro biotechnologii a další elektrosoučástky. Velice příznivé ceny od profesionálů.

LED světla, LED žárovky, LED zářivky

LED žárovky, světla, osvětlení, indukční, veřejné – Nabízíme kvalitní LED žárovky, LED zářivky, indukční LVD světla a ostatní svítidla, která vám pomohou výrazně snížit spotřebu elektrické energie. Návratnost investice do LED žárovky, LED zářivky, indukční LVD světla.

Montážní plošiny Brno

pronájem plošiny Brno, Montážní plošiny – Naše montážní plošina má prostorný pohodlný koš pro práci dvou osob s nářadím. Dosah do výšky je 25 m a do stran 16 m. Tuto plošinu na podvozku Man si můžete objednat v Brně. Pronájem je možný po celé České republice.

Načítání trvalo 0.0727 sekund.