+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poruchovka.cz

Klíčová slova: veřejné osvětlení, montážní plošiny, astrohodiny

E-mail: v.o.hofmeister@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Systém pro hlášení a sledování stavu poruch na veřejném osvětlení ve správě firmy Hofmeister Jiří, která dále zajistí prodej, výměnu svítidel veřejného osvětlení, kabelový servis Radiodetection, návrh a realizaci vánoční výzdoby. Dále provozuje plošiny k pronájmu MP16 v Olomouci a okolí. V nabídce firmy také najdete vysoce úsporná Eko Led svítidla pouličního osvětlení, bezpečnostní osvětlení přechodů pro chodce, speciální výbojky, astrohodiny Altis a elektronické předřadníky Ecolum EC4 pro úsporu energie.

Web: www.poruchovka.cz

Další související informace

Petr Rys,montážní plošiny

plošiny, montážní plošiny, pracovní plošiny, vysok – Pronájem montážních plošin do výšky 46 m s bočním dosahem 28 m. Nejmodernější montážní plošina Cela TJ 460 na teréním podvozku, s maximální pracovní výškou 46 m a bočním dosahem 28 m. Ideální pro trvrdou práci na stavbách a těžkém terénu.

Plošiny Bratislava

prenajom plošiny, plošina, vysokozdvižná plošina, – Naša firma poskytuje kompletné služby v oblasti prenájmu vysokozdvižnej plošiny s dosahom 16 m a taktiež rôzne práce vo výškach, podľa požiadaviek zákazníka. Realizácia prác vo výškach s vysokozdvižnou pracovnou plošinou je rýchla a bezpečná. Naše skúsenosti s pracovnými plošinami nadobudnuté dlhoročnou praxou sú zárukou kvalitných služieb.

Načítání trvalo 0.0751 sekund.