+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potisk dresů

Klíčová slova: potisk dresů, funkční trika, cyklodresy

E-mail: info@dresypotisk.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2013

Popis: Levný potisk sportovního oblečení. Realizujeme potisk cyklistických dresů, potisk fotbalových dresů a sportovních triček. V naší nabídce si vyberete i kvalitní sportovní oblečení bez potisku. Potisk realizujeme řezanou grafikou a transferem za příjemně nízké ceny.

Web: www.dresypotisk.cz

Další související informace

Potisk triček, sítotisk

sítotisk, potisk triček, potisk textilu, potisk dr – Sítotisk - potiskneme takřka libovolný materiál - papír, PVC, textil, kůži, kov, dřevo, sklo. Zajistíme rovněž potisk triček, hrnků a dresů. Vlastníme výkonný sítotiskový automat - vysoká kvalita tisku na trička za velmi výhodné ceny

Trička s potiskem

potisk na tričko,trička s potiskem,vlastní potisk – Na stránkách Mojetrička.cz naleznete sadu nových online nástrojů, díky kterým si můžete zcela sami a dle svého uvážení vytvořit nezaměnitelné tričko s potiskem. Můžete si vytvořit nejenom tričko s potiskem, ale také mikiny, čepice, bundy a další.

Vodácká trička

vodácká trička, vodácká trika, potisk triček, tisk – Vodácká trička vyrobená na na míru pro Vaši vodáckou partu. Stačí jen zvolit číslo motivu, barvu trička, barvu potisku, Váš doplňující text, popřípadě mapu na záda, potisk na rukáv a já Vám zašlu náhled Vašeho trička.

Načítání trvalo 0.1270 sekund.