+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potisk triček a reklamníc

Klíčová slova: potisky, tisky, tiskárny, reklamní předměty

E-mail: smfb@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Nabízíme potisk triček a potisky všeho druhu. Sítotiskové potisky stolních firemních a státních vlaječek, triček, čepic, pracovních oděvů, slunečníkových dílů, stužek, šerp, autoplachet, samolepek, sportovních dresů, startovních čísel, triček aj.

Web: tisktuma.cz/

Další související informace

Reklamní agentury

reklamní agentury, reklama, reklamní předměty – Žebříček nejnavštěvovanějších reklamních agentur a firem zabývající se propagací produktů nebo služeb. Prodejci reklamních a dárkových předmětů. Katalog reklamních agentur, marketingových agentur a výrobců reklamních předmětů.

GreenBags.eu

reklamní tašky, papírové tašky, igelitové tašky – GreenBags.eu - výrobce reklamních a nákupních tašek z ekologických i běžných materiálů. Nabízíme reklamní tašky, papírové tašky, igelitové tašky a bio tašky. Část naší výroby realizujeme v České republice, kde jsme schopni nabídnout zboží skladem nebo v krátké dodací lhůtě. Design tašek náročnějších zakázek tvoříme ve vlastním studiu v ČR nebo za pomoci partnerské společnosti v Itálii. U objemových projektů směřujeme výrobu na naše partnerské továrny v Asii. Vzhledem k naší vlastní kanceláři v Číne vám dodáme tašky s vaším motivem a jakéhokoliv tvaru na míru již do 9 týdnů. Zázemí a management výroby v Číně nám pomáhá garantovat nejlevnější ceny na trhu a zároveň nabídnout evropskou kvalitu výrobků. Naším krédem je profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Gift print production

Reklamní předměty, firemní dárky, dárkové předměty – Gift print production je internetový obchod, který vám nabízí reklamní předměty, dárkové sady s jejich vlastním potiskem a potisk reklamních předmětu i pro agentury. Naším odvětvím jsou také dárkové kazety, výroba reklamních předmětu na zakázku, potisk, výšivka, ražba, laser, sítotisk, tampontisk, brand

Načítání trvalo 2.6397 sekund.