+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

praca bratislava

Klíčová slova: ponuka prace bratislava

E-mail: info@sharkstudio.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2009

Popis: Modelingová agentúra ponuka prácu live chat modelky v Bratislave. Super job, výborný kolektív, zárobok 10 až 30 EUR za hodinu, bonusy, flexibilný pracovný čas a ubytovanie v Bratislave!................

Web: www.sharkstudio.sk

Další související informace

PlanList - správa úkolů

online aplikace management práce firmy malé – Online aplikace pro management práce a snadné řízení organizace. Možnost sdílení úkolů, vhodné k týmové spolupráci. Levné řešení pro firmy malé a střední. Důraz je kladen na jednoduchost a přehlednost ovládání.

Murárske práce cena

Zednické práce cena, zednické práce, – Děláme všechny zednické práce velké i menší zákazky.Rekonštrukcie bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce. Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce.

Maliarske práce

Malířské práce, malířské práce Bratislava – Provádíme veškeré malířské, natěračské, sádrokartonářské, stavební + řemeslná v Bratislavě i po celém SlovenskuMaľovanie stěn, stěrkování a fasádní nátěry jsou hlavní náplní naší činnosti. Protože máme dlouholetou praxi, s klidným vědomím můžeme říci, že jsme v daném oboru - malování a stěrkování stěn - mistři, což zjistíte i sami.Stačí nám zatelefonovat a domluvit si prohlídku prostoru. Vytvoříme Vám cenovou nabídku, která je samozřejmě zdarma. Těšíme se na spolupráci. Naše ceny jsou NÍZKÉ ale práce je KVALITNÍ. Práce provádíme v Bratislavě a po celém území Slovenska.Obhliadka a kalkulace je ZDARMA.

Načítání trvalo 2.3532 sekund.