+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

praca bratislava

Klíčová slova: ponuka prace bratislava

E-mail: info@sharkstudio.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2009

Popis: Modelingová agentúra ponuka prácu live chat modelky v Bratislave. Super job, výborný kolektív, zárobok 10 až 30 EUR za hodinu, bonusy, flexibilný pracovný čas a ubytovanie v Bratislave!................

Web: www.sharkstudio.sk

Další související informace

Zednické práce

Zednické práce – Zednické práce Služby pro bydlení Praha Stránky pro zákazníky poptávající a firmy nabízející zednické práce Štuky, omítky, dlažby, obklady - Zednické práce na klíč Služba pro firmy - celá ČR Provádíte zednické práce, máte zájem o zakázky ?

Práce z domova

práce z domova, práce doma, práce na doma, přivýdě – Práce z domova nemusejí být jen manuální práce. S trochou ukázněnosti a nasazení se snadno můžete prosadit v oborech, které umožňují práci doma, např. grafika, IT apod. Přečtěte si osobní zkušenosti na pracezdomova.org.

Work for Life

práce ve Švýcarsku, hotelnictví, gastronomie – Firma Work for Life, s.r.o. se zaměřuje na zprostředkování prací v luxusních hotelových a gastronomických destinacích převážně v německy mluvící oblasti Švýcarska. Ve spolupráci s hotely zajišťujeme pro uchazeče ubytování a stravu. Dále pro zájemce obstaráváme pojištění a úvěrové financování.

Načítání trvalo 2.0786 sekund.