+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pracovní oblečení

Klíčová slova: pracovní oděvy, pracovní oblečení, pracovní obuv

E-mail: info@firemnipotisk.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2013

Popis: Prodáváme levné pracovní oděvy, pracovní ochranné pomůcky a reklamní textil. V naší nabídce naleznete široký výběr zboží: montérky, pracovní blůzy, bundy, vesty, kombinézy a další pracovní a volnočasové oblečení. Zabýváme se realizací potisků a výšivek na pracovní oděvy.

Web: www.levnepracovniodevy.cz

Další související informace

Ochranné pracovné pomocky

pracovné odevy, pracovní obuv, – Internetový obchod s ochrannými pracovnými pomůckami. Nájdete u nás pracovnú obuv, pracovné odevy a ďalšie doplnky vrátane ochranných prvkov pre prácu vo výškach. pracovné odevy, pracovní obuv, ochran

Pevi, s.r.o.

pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky – Nabízíme kompletní sortiment pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek (rukavice, brýle, chrániče sluchu, obuv a další), čistící utěrky, čistící rohože, produkty sanitární hygieny. Naše služby zahrnují servis, pronájem i poradenství. Pracovní oděvy Vám ušijeme na zakázku a tím Vám zajistíme originální oděv přesně na míru.

Oblékáme fachmany

pracovní oděvy, pracovní oblečení, overaly – Jedním z nejdůležitějších faktorů u oděvů je materiál. Montérky resp. kalhoty, bundy a vesty Herock jsou značkové pracovní oděvy vyráběné z vysoce kvalitních tkanin s vysokou přidanou hodnotou. Např. bavlna TWILL, bavlna CANVAS, polyamidová tkanina CORDURA, nebo teflonové ošetření odpuzující vodu a nečistoty. Tím se podstatně prodlužuje životnost našich oděvů oproti běžným montérkám, nehledě nato že se lépe udržují.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.