+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pracovní smlouva

Klíčová slova: pracovní smlouva,výpověď vzor,životopis vzor,práce

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2008

Popis: Informace o vzniku, změnách a ukončení pracovního poměru podle aktuálního znění zákoníku práce. Plná znění zákonů, vzory pracovních smluv a výpovědí zdarma ke stažení. Rady pro zaměstnance, zaměstnavatele a uchazeče o zaměstnání.

Web: www.pracovni-smlouva.cz

Další související informace

Centrum Kámen s.r.o.

kamenné kuchyňské pracovní desky – Vyrábíme kamenné kuchyňské pracovní desky, parapety, umyvadlové desky, obklady krbů, schodiště, grilovácí kameny, obložení bazenů. Použité materiály jako je mramor, žula, pískovec jsou převážně dovezeny ze zahraničí.

Tachospeed

tachograf, pracovní doba řidiče, 561/2006, AETR – Prodej programu Tachospeed pro vyhodnocení a archivaci dat z digitálních a analogových tachografů, vyhodnocení pracovní doby řidičů, porovnání s evrop. legislativou 561/2006, AETR. Program zajišťuje informace o době řízení a přestupcích, tachoPORT.

Probez - pracovní oděvy

pracovní oděvy, pracovní obuv, holínky, montérky – Prodáváme pracovní oděvy, obuv, rukavice a ochranné pracovní pomůcky (montérky, holínky, brýle...). Možnost dodávek ochranných pomůcek do 24 hod. Výroba pracovní obuvi a rukavic na zakázku. Po celé ČR doprava zboží zdarma!

Načítání trvalo 0.0631 sekund.