+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prague Virtual Office

Klíčová slova: registrační sídlo, virtuální kancelář, Praha,

E-mail: info@praguevirtualoffice.ru

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2012

Popis: Služby virtuální kanceláře v Praze v ruském jazyce, sídlo pro firmy, služby virtuální asistentky, krátkodobé pronájmy jednacích prostor v centru Prahy se službami recepce a správou poštovních zásilek.

Web: www.praguevirtualoffice.ru

Další související informace

Virtuální kanceláře v Praze

sídlo firmy, virtuální kancelář, poskytnutí sídla – Poskytnutí sídla v Praze je naší hlavní činností, nabízíme virtuální kanceláře v Praze, kam si můžete změnit Vaše sídlo firmy. V hlavním městě je vyšší poptávka po službách a díky tomu Váš byznys poroste rychleji.

Virtuální kancelář Praha

virtuální kancelář, virtuální kancelář Praha – Společnost Virtuální kancelář Praha s.r.o. zajišťuje ekonomické zázemí pro vaše podnikání v kancelářských centrech v Praze 1, 2, 3 a 9 - od poskytnutí sídla, až po kompletní servis virtuální kanceláře a pronájem prostor.

Virtuální kanceláře

registrační sídla, umístění sídla, firemní sídlo, – Spolehlivé zázemí pro vaše podnikání. Poskytujeme registrační sídla pro firmy a podnikatele živnostníky a korespondenční adresu v Praze. Zajišťujeme komplexní služby virtuální kanceláře zahrnující příjem pošty, dosílání zásilek, příjem hovorů a správu datových schránek. Nabízíme servis pro vaše podnikání včetně zakládání a provádění změn ve společnostech.Sídlo či místo podnikání (dále jen sídlo) poskytujeme v nemovitosti na adrese Bassova 98/8, 190 00 Praha 9, která je ve vlastnictví naší společnosti a je tak zajištěno dlouhodobé a bezproblémové poskytování našich služeb. V rámci poskytovaných služeb je sídlo vždy označeno obchodní firmou a identifikačním číslem a písemnosti zaslané na adresu sídla jsou vždy přejímány nebo přeposílány dle dohody.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.