+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Právní poradna

Klíčová slova: právo, poradna, pomoc, exekuce, exekutor, soud

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2008

Popis: Poradenství zdarma v oblastech práva občanského, rodinného, bytového, pracovního, trestního, správního, ochrany spotřebitele práva autorského, nemovitostí, oddlužení, výkonu rozhodnutí a exekuce a dalších. Vše bezplatně.

Web: www.pomocvpravu.cz/

Další související informace

Luxusní nábytek

Luxusní nábytek, luxusní sedací nábytek, nábytek – Luxusní nábytek do obývacího pokoje. Jídelní židle, sedací nábytek, konferenční stolky, jídelní stoly a jiný luxusní nábytek. Pokud chcete svůj dům nebo byt trochu ozvláštnit, luxusní nábytek je ten nejvhodnější.

Online právne poradenstvo

advokát, advokátska kancelária, poradňa – Naša online právna poradňa poskytuje klientom absolútnu anonymitu pri riešení problémov alebo požiadaviek. Poskytnuté údaje či otázky nie sú sprístupnené. Robíme vymáhanie pohľadávok, zastupovanie klientov v konaní pred súdmi, orgánmi verejnej moci a inými právnymi subjektmi a pod.

E-kurzy první pomoci

kurzy, první, pomoc, elearning – ePrvníPomoc.cz nabízí profesionální e-learningové kurzu první pomoci s možností následného otestování znalostí a certifikace. Cílem je vzdělat širokou veřejnost v oboru, ve kterém má stále mnoho lidí mezery a neví, jak si v dané situaci počít.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.