+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Preklad textu

Klíčová slova: Preklad, preklady, tlmočenie. preklad textov

E-mail: prekladysk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: Ponúkame preklady textov, preklady a tlmočenie. úradné preklady, tlmočenie do viac ako 40 JAZYKOV a ich kombinácií. Ponúkame preklady textov, preklady a tlmočenie. úradné preklady, tlmočenie do viac ako 40 JAZYKOV a ich kombinácií.

Web: www.prekladtextu.sk

Další související informace

Nizozemština

překlad,tlumočení,výuka,nizozemština – Překlady a tlumočení z/do nizozemštiny (holandštiny). Obecné i odborné texty (it a právo). Lokalizace webových stránek, korektury překladů, výuka nizozemštiny.Lokalizace webových stránek, korektury překladů, výuka nizozemštiny.

Ing. Sergey Kuzmin

ruština, překlady, tlumočení, rodilý mluvčí – Rodilý mluvčí, ruština, překlady a tlumočení. Ruština pro technické, lékařské, reklamní a umělecké texty včetně knih. Dále provádím korektury - ruský jazyk. Podklady přijímám v jakékoliv formě. Expresní překlady i přes víkendy a svátky. Překládám, tlumočím také anglický jazyk.

Pegas Translations,s.r.o.

překlad, překlady, tlumočení, korektura, – Pegas Translations je mezinárodní překladatelská agentura, která poskytuje profesionální služby ve více než 70-ti jazycích. Naši překladatelé jsou vždy rodilí mluvčí cílového jazyka a proto garantujeme 100% kvalitu překladů ve všech oblastech služeb.

Načítání trvalo 0.0841 sekund.