+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady a tlumočení

Klíčová slova: překlady, tlumočení AJ, tlumočnické služby, jazyko

E-mail: textovepreklady@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2012

Popis: Překlady textů z anglického jazyka do českého jazyka a z českého jazyka do anglického. Překlady: obecné dokumenty obchodní dokumenty dle požadavku zákazníka Tlumočení: veletrhy jednání přednášky a jiné

Web: preklady-tlumoceni-aj.webnode.cz/

Další související informace

AJ překlady - Natural Language

překladatelské služby, překlady, angličtina – Překlady z/do angličtiny. Komunikujete přímo s překladatelkou - vysoká kvalita a rychlost. Vybíráte si sami cenu překladu z cenových programů - překlady na míru. Překladatelské služby, anglický jazyk.

Maďarština za rohem

překlady, tlumočení, maďarština – Překladatelé a tlumočníci Agentury Drakard se specializují výhradně na překlady z češtiny do maďarštiny a naopak. Agentura Drakard je malá. Tvoří ji několik překladatelů a tlumočníků, kteří se navzájem znají a vytvářejí loajální a dobře fungující tým. Agentura může reagovat na zakázky z nejrůznějších profesních specializací. U větších zakázek, které vyžadují práci více překladatelů zároveň, je zajištěna vzájemná (virtuální i osobní) spolupráce mezi překladateli. Vždy se určí „vedoucí týmu“, který koordinuje práci, odpovídá za správnou terminologii a jednotnost celého textu.

Expresní překlady

Expresní překlady, překlady angličtina, tlumočení – Jazykové a překladatelské agentury nabízejí službu rychlých překladů. Tyto služby, kdy Vám v co nejkratším časovém úseku přeloží požadovaný text, se nazývají expresní překlady. Jazykové a překladatelské agentury nabízejí službu rychlých překladů. Tyto služby, kdy Vám v co nejkratším časovém úseku přeloží požadovaný text, se nazývají expresní překlady.

Načítání trvalo 0.1276 sekund.