+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady ABITURIENT.cz

Klíčová slova: překlady - medicínské překlady,překlady ž

E-mail: info@abiturient.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2010

Popis: Provádíme překlady textů z/do anglického, německého, ruského, polského jazyka a dalších. Veškeré překlady jsou prováděny rodilými mluvčími se specializací. Zajišťujeme převážně lékařské překlady, technické překlady, právní a ekonomické překlady; nejvíce zkušeností však máme s překlady v oblasti marketingu. Ve své práci dbáme na maximální srozumitelnost textů pro cílovou skupinu.

Web: abiturient.cz/preklady-brno/

Další související informace

Apartmány Greenfield - Ma

Apartmány Greenfield - Martinské Hole – Novovybudované komfortné apartmány v srdci lyžiarskeho strediska Winter park Martinky, len 30m od lyžiarských vlekov. Novovybudované komfortné apartmány v srdci lyžiarskeho strediska Winter park Martinky, len 30m od lyžiarských vlekov.

Komody z masivu

komoda, komody, komody z masivu, barevné komody – Komody-z-masivu.cz je nový český webový portál, který se zabývá především komodami z masivního dřeva. Najdete zde mnoho komod v různých tvarech i barevných vaiantách, stačí se jen podívat. komoda, komody, komody z masivu, barevné komody, variace

Překlady němčiny

Překlady z němčiny a překlady do němčiny. – Diplomovaná překladatelka Martina LOSKOTOVÁ nabízí profesionální překlady z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny. Vaše texty budou přeloženy na prvotřídní úrovni, ať již se jedná o překlady právních textů, ekonomický textů a textů z mnoha dalších oborů. Samozřejmostí je zachování Vaší firemní terminologie a dodržení dohodnutých termínů. Nabízím i možnost spěšných překladů. Překlady za příznivé ceny. Obraťte se ne mne pro vypracování nezávazné cenové nabídky.

Načítání trvalo 2.9839 sekund.