+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady ABITURIENT.cz

Klíčová slova: překlady - medicínské překlady,překlady ž

E-mail: info@abiturient.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2010

Popis: Provádíme překlady textů z/do anglického, německého, ruského, polského jazyka a dalších. Veškeré překlady jsou prováděny rodilými mluvčími se specializací. Zajišťujeme převážně lékařské překlady, technické překlady, právní a ekonomické překlady; nejvíce zkušeností však máme s překlady v oblasti marketingu. Ve své práci dbáme na maximální srozumitelnost textů pro cílovou skupinu.

Web: abiturient.cz/preklady-brno/

Další související informace

Práce vedená z domu

práce, práce z domu, domácí práce, doma, job – Žádné dojíždění za prací, žádná pracovní doba, pouze pohodlí domova. Přístup k Internetu výhodou. Vydělávejte peníze v pohodlí domova. Žádný šéf, žádná pevná pracovní doba, pouze pohodlí domova. Neslibuji Vám tady nadstandardní příjem bez práce to v žádném případě, to si jděte raději vsadit Sportku.

Hry online zdarma nejnově

Hry online zdarma nejnovější,,hry zdarma,on-line z – Hry online zdarma nejnovější pro dívky taky pro kluky, nebo pro nejmenší,vyberte si z nabídky nejnovějších her,webgames,přes online 1000 her,hry všech druhu,u nás si vybere každý,na výběr mate z více než 1001 onlinovek.

Překlady němčiny

Překlady z němčiny a překlady do němčiny. – Diplomovaná překladatelka Martina LOSKOTOVÁ nabízí profesionální překlady z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny. Vaše texty budou přeloženy na prvotřídní úrovni, ať již se jedná o překlady právních textů, ekonomický textů a textů z mnoha dalších oborů. Samozřejmostí je zachování Vaší firemní terminologie a dodržení dohodnutých termínů. Nabízím i možnost spěšných překladů. Překlady za příznivé ceny. Obraťte se ne mne pro vypracování nezávazné cenové nabídky.

Načítání trvalo 0.0905 sekund.