+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady ABITURIENT.cz

Klíčová slova: překlady - medicínské překlady,překlady ž

E-mail: info@abiturient.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2010

Popis: Provádíme překlady textů z/do anglického, německého, ruského, polského jazyka a dalších. Veškeré překlady jsou prováděny rodilými mluvčími se specializací. Zajišťujeme převážně lékařské překlady, technické překlady, právní a ekonomické překlady; nejvíce zkušeností však máme s překlady v oblasti marketingu. Ve své práci dbáme na maximální srozumitelnost textů pro cílovou skupinu.

Web: abiturient.cz/preklady-brno/

Další související informace

Dar přírody

dar z přírody, příroda, přírodniny, informace – Darprirody.cz je web na kterém najdete spoustu zajímavostí a užitečných informací o přírodních a běžně dostupných látkách u nás v přírodě. Byliny, minerály, stopové prvky a mnoho dalšího. dar z přírody, příroda, přírodniny, informace, minerály, stopové prvky, látky, zdraví

Překlady němčiny

Překlady z němčiny a překlady do němčiny. – Diplomovaná překladatelka Martina LOSKOTOVÁ nabízí profesionální překlady z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny. Vaše texty budou přeloženy na prvotřídní úrovni, ať již se jedná o překlady právních textů, ekonomický textů a textů z mnoha dalších oborů. Samozřejmostí je zachování Vaší firemní terminologie a dodržení dohodnutých termínů. Nabízím i možnost spěšných překladů. Překlady za příznivé ceny. Obraťte se ne mne pro vypracování nezávazné cenové nabídky.

Překlady z polštiny do češtiny a z češtiny do polštiny

překlady polština, překlady z polštiny – Specializujeme se na odborné překlady do polštiny nebo i z polštiny do češtiny. Překlady nabízíme za velmi příznivou cenu. Cenovou kalkulaci Vám zašleme obratem zdarma, stačí nám jen poslat Vaše texty e-mailem. Polštinu překládáme i do jiných jazyků.

Načítání trvalo 2.9583 sekund.