+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady-maďarština

Klíčová slova: maďarština,maďarštiny,překlad,překladatel

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2011

Popis: Jsem rodilý mluvčí maďarštiny, OSVČ. Překládám texty převážně technického charakteru. Pro zakázky přesahující 10 normostran poskytuji slevu 5-20% (dle rozsahu). Ceny od 260 Kč/NS, překlady jsou provedeny za smluvní cenu. Nabízím: snadnou komunikaci, preciznost, důslednost.

Web: toth-ferdinand.tlumoceni-preklady.cz/

Další související informace

Reality Kup

reality, inzerce – Online inzertní realitni server Reality kup.cz. Nabídka nemovitostí - byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, garáže, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Prodáváte dům, sháníte pronájem bytu, chcete stavět a sháníte stavební parcelu? Navštivte realitní portál RealityKup a vyberte si z mnoha nabídek.

Metalové oblečení

metalové oblečení, punkové oblečení, punk, metal – E-shop s metalovým a punkovým oblečením různých značek. Nabízíme velký výběr různého druhu oblečení, bot, plavek, spodního prádla, bund, ručníků, rohoží, čepic, šatů, peněženek, klíčenek a dalších doplňků.

Tisk obrazů

obrazy, tisk fotografií,tisk obrazů – Obrazy z fotografií jsou moderní technikou k dotváření interiérů. Nabízíme vysoce kvalitní tisk obrazů z fotografií. Obrazy z fotografií jsou originálním doplňkem každého interiéru. Stačí na internetové stránky Artem.cz vložit fotografii, vybrat rozměry a odborníci na tisk fotografií vše ostatní zařídí za vás.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.