+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prezentace fotek

Klíčová slova: prezentace fotek, dvd, blue-ray, prezentace DVD

E-mail: stuksa.z@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: V době digitalizace je DVD přehrávač v domácnosti běžná věc. Proto jsme pro Vás připravili možnost vlastní prezentace na DVD. Prezentace je ozvučena hudbou dle vlastního výběru. Speciální efekty, které budou provázet celou prezentaci.

Web: www.domaciprezentace.webnode.cz/

Další související informace

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Tisk obrazů

obrazy, tisk fotografií,tisk obrazů – Obrazy z fotografií jsou moderní technikou k dotváření interiérů. Nabízíme vysoce kvalitní tisk obrazů z fotografií. Obrazy z fotografií jsou originálním doplňkem každého interiéru. Stačí na internetové stránky Artem.cz vložit fotografii, vybrat rozměry a odborníci na tisk fotografií vše ostatní zařídí za vás.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.