+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prezentace fotek

Klíčová slova: prezentace fotek, dvd, blue-ray, prezentace DVD

E-mail: stuksa.z@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: V době digitalizace je DVD přehrávač v domácnosti běžná věc. Proto jsme pro Vás připravili možnost vlastní prezentace na DVD. Prezentace je ozvučena hudbou dle vlastního výběru. Speciální efekty, které budou provázet celou prezentaci.

Web: www.domaciprezentace.webnode.cz/

Další související informace

Registrace odkazů

registrace odkazu do katalogů, analýza slov – Registrace odkazu do katalogů a vyhledávačů zvyšuje popularitu stránek, návštěvnost a prodejnost produktu. SEO optimalizace, registrace odkazu do katalogů, analýza klíčových slov, validita webu, optimalizace kódu, pozice ve vyhledávačích, registrace do katalogů, analýza popularity, denzita klíčových slov, unikátní texty, tvorby zpětných odkazů.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Humanet - mzdy a účtovníctvo

humanet,mzdy,účtovníctvo,ekonomický softvér – Humanet - internetová aplikácia pre spracovanie personalistiky, miezd, účtovníctva a ďalšej ekonomickej agendy. Mzdy a personalistika, podvojné i jednoduché účtovníctvo, pokladňa, fakturácia, majetok, sklad, rozpočty atď.

Načítání trvalo 0.2926 sekund.