+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Příprava na scio testy

Klíčová slova: scio testy, test OSP, Obecné studijní předpoklady

E-mail: info@aleph.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Internetové přípravné kurzy na scio testy a na test Obecných studijních předpokladů k Národním srovnávacím zkouškám. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Web: nsz.aleph.cz

Další související informace

Altest - prodej digitální

digitální detektor alkoholul, altest, alkohol test – Alkohol testery, dovoz, distribuce, prodej, servis a kalibrace digitálních detektorů alkoholu. Alkohol testery jsou určené pro orientační měření obsahu alkoholu v krvi. Zboží nakoupíte také v našem e-shopu. Prodej alkohol testerů do ČR i Slovenska.

Uop web - nejlepší zábava

seriál, film, knihy, testy, recenze, simpsonovi – Seriály a filmy online, knihy online, audio knihy, hry, recenze, kalendář akcí, komiksy a další. Jára Cimrman, Monty Python, testy znalostí. Vše přehledně, zcela zdarma a denně aktualizováno. Web připravuje tým mladých dobrovolníků, kteří to dělají pro vaši zábavu a nemají za to žádné peníze. Stránky jsou kompletně neziskové (reklama na nich patří psokytovateli služby).

Poruchy paměti a demence

poruchy paměti, demence, amnézie, test paměti, – Trápí vás poruchy paměti? Problémy s pamětí nejsou jen otázkou starších lidí. A už dávno nepatří mezi ty neřešitelné. V současné době existuje již množství přípravků, které zbystří vaši paměť a soustředění.

Načítání trvalo 3.3780 sekund.