+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Přípravné kurzy na TSP MU

Klíčová slova: TSP MU, TSP, Testy studijních předpokladů

E-mail: info@aleph.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Internetové přípravné kurzy na Testy studijních předpokladů, které jsou vyžadovány k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Web: www.aleph.cz

Další související informace

Testy, iq test a test lás

testy, iq test, test lásky, autoškola testy – Tvujtest.cz to jsou testy, iq test, test lásky, autoškola testy a to všechno je pro vás připravené zcela zdarma. Tvujtest.cz vyzkoušejte co umíte. spoustu testů na jednom místě. Online testy a kvízy zdarma.

AutoRoad.cz - Auto portál

Auto novinky, testy aut, koncepty, facelifty, tuni – AutoRoad.cz - Přinášíme aktuální články z automobilového průmyslu. Na AutoRoad.cz najdete i testy aut, podrobné recenze a zajímavé články o dění v oblasti auto-moto. AutoRoad.cz nabízí i možnost přidávání vlastních příspěvků a účast v diskuzích.

Láska a testy lásky

láska, vztahy, testy – Tyto testy lásky jsou určené nejen lidem s dlouhodobým vztahem, ale také mohou pomoci těm, kteří se teprve do vztahu hrnou a neradi by svá rozhodnut uspěchali unáhlenými závěry či prvotním nadšením. Testy lásky vám vždy pomohou.

Načítání trvalo 2.6938 sekund.