+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Přípravné kurzy na TSP MU

Klíčová slova: TSP MU, TSP, Testy studijních předpokladů

E-mail: info@aleph.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Internetové přípravné kurzy na Testy studijních předpokladů, které jsou vyžadovány k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Web: www.aleph.cz

Další související informace

MU Online high server

hra, hry, mu online, mmorpg, rpg, mu, daemonicmu – MU Online fun high exp server, na kterém si užijete spoustu zábavy. MU Online je korejská MMORPG hra, tkerou v pohodě rozjedete i na starších počítačích narozdíl od World of Wacraft, Lineage a WAR. MU Online high exp free fun server DaemonicMU - DaeMU

Online jazykové testy

jazykové testy – Nabízíme online jazykové testy - Angličtina, Czech for Foreigners, Čeština, Francouzština, Italština, Němčina, Ruština, Španělština.Ať už děláte maturitu, chystáte se na vysokou školu, připravujete se na jazykovou zkoušku, nebo si chcete jen procvičit či zjistit své jazykové znalosti a dovednosti, jste na správném místě! Máme pro Vás 598 testů!.

DNA test otcovtví

dnatestotcovstvi.com, dna test, testy dna – Nabízíme DNA testy již od Kč 1750 za jeden běžný vzorek, neúčtujeme příplatky za alternativní vzorky a navíc provádíme i neinvazivní testy otcovství v těhotenství spolu s DNA testem určení pohlaví dítěte. To vše s více jak 99.99% přesností.

Načítání trvalo 2.9690 sekund.