+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej a odkup firem a sro

Klíčová slova: prodej firem, odkup firmy, odkup firem

E-mail: Zajišťujeme prodej a odkup firem spolu se všemi potřebnými právními náležitostmi. Vyhledáme pro vaši firmu kupce z České republiky a za předem stanovených podmínek od Vás firmu odkoupí. Odkup firmy je naprosto legální způsob, jak prodat firmu.

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Potřebujete rychle prodat svou firmu? Hledáte někoho, kdo zajistí odkup firmy a najde nového majitele? GSE spol. s r.o. nabízí zprostředkování odkupu firem za předem stanovených podmínek a za pevnou částku. Prodej firmy proběhne podle stanovených pravidel a platných zákonů.

Web: www.prodej-firmu.cz/

Další související informace

Databáze firem na DVD

databáze firem, katalog firem, adresář firem – Databáze 2,7 milionů firem v ČR a 750 tisíc v SR. Vlastní ovládací software, vyhledávání podle 80 kritérií - obraty firem, počet zaměstnanců, předmět podnikání, regionálně. Lze vyloučit firmy v konkurzu, likvidaci, s nedoručitelnými adresami.

cz-firma.cz - katalog fir

katalog, firmy, firem, firma, katalog stránek, kat – Katalog www stránek, přidejte sem i svoje stránky! Katalog www stránek firem, přidejte sem i svoje firemní stránky!Katalog www stránek, přidejte sem i svoje stránky!Katalog www stránek firem, přidejte sem i svoje firemní stránky! Katalog firem, přidejte sem i svoji firmu!

Český katalog firem

katalog firem, firemní katalog, seznam firem – Přidejte svoji firmu ZDARMA do českého katalogu firem. Firemní portál rozčleněný do kategorií. Přidejte vaši firmu na náš webový server http://www.firemni-katalog.lookcool.cz Těšíme se na vaši registraci.

Načítání trvalo 3.2032 sekund.