+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej a odkup firem a sro

Klíčová slova: prodej firem, odkup firmy, odkup firem

E-mail: Zajišťujeme prodej a odkup firem spolu se všemi potřebnými právními náležitostmi. Vyhledáme pro vaši firmu kupce z České republiky a za předem stanovených podmínek od Vás firmu odkoupí. Odkup firmy je naprosto legální způsob, jak prodat firmu.

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Potřebujete rychle prodat svou firmu? Hledáte někoho, kdo zajistí odkup firmy a najde nového majitele? GSE spol. s r.o. nabízí zprostředkování odkupu firem za předem stanovených podmínek a za pevnou částku. Prodej firmy proběhne podle stanovených pravidel a platných zákonů.

Web: www.prodej-firmu.cz/

Další související informace

Vymáhání pohledávek

pohledávky, odkup pohledávek, vymáhání pohledávek – Profidebt, s.r.o. je společnost, která se specializuje na vymáhání pohledávek. Nabízíme odkup pohledávek, ale také mandátní správu pohledávek, management pohledávek a zajištění činností spojených s insolvenčním řízením.

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Rejstřík firem

rejstřík firem, katalog firem, seznam firem – Rejstřík firem Vám umožní nejen rychle a pohodlně najít tu nejlepší firmu poskytující služby o které se právě zajímáte, ale najdete zde také zcela jedinečné akční nabídky na služby a produkty z oblasti auto-moto.

Načítání trvalo 3.5097 sekund.