+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej a odkup firem a sro

Klíčová slova: prodej firem, odkup firmy, odkup firem

E-mail: Zajišťujeme prodej a odkup firem spolu se všemi potřebnými právními náležitostmi. Vyhledáme pro vaši firmu kupce z České republiky a za předem stanovených podmínek od Vás firmu odkoupí. Odkup firmy je naprosto legální způsob, jak prodat firmu.

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Potřebujete rychle prodat svou firmu? Hledáte někoho, kdo zajistí odkup firmy a najde nového majitele? GSE spol. s r.o. nabízí zprostředkování odkupu firem za předem stanovených podmínek a za pevnou částku. Prodej firmy proběhne podle stanovených pravidel a platných zákonů.

Web: www.prodej-firmu.cz/

Další související informace

Databáze firem

Databáze firem, české firmy, vyhledávání firem – Databáze firem, české firmy, vyhledávání firem, informace o firmách, výrobcích a službách, informační služba, vyhledání dodavatele výrobku nebo služby, katalog firem, zdarma služba na vyhledání dodavatele, regionální katalog firem, První Skype call centrum v ČR EDB Asistent 14000 posktuje zdarma informace o firmách

Finexx CZ - pohledávky

vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, pohledávka, – Jsme česká firma, řešíme vymáhání pohledávek, odkoupení pohledávek, reality, reklamu a marketing, obchodní činnost. Působíme nejen po ČR. Efektivně vymáháme pohledávky, nabízíme konzultace lidem v finančí tísni.

Ready made společnosti

ready made, prodej firem, založení firmy – Zabýváme se prodejem firem a takzvaných ready made společností. Můžeme Vám také nabídnout založení nové společnosti dle Vašich požadavků (s.r.o., a.s., SE). Firmy je možné založit na území ČR, na Slovensku nebo jinde v zahraničí.

Načítání trvalo 3.0240 sekund.