+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej a odkup firem a sro

Klíčová slova: prodej firem, odkup firmy, odkup firem

E-mail: Zajišťujeme prodej a odkup firem spolu se všemi potřebnými právními náležitostmi. Vyhledáme pro vaši firmu kupce z České republiky a za předem stanovených podmínek od Vás firmu odkoupí. Odkup firmy je naprosto legální způsob, jak prodat firmu.

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Potřebujete rychle prodat svou firmu? Hledáte někoho, kdo zajistí odkup firmy a najde nového majitele? GSE spol. s r.o. nabízí zprostředkování odkupu firem za předem stanovených podmínek a za pevnou částku. Prodej firmy proběhne podle stanovených pravidel a platných zákonů.

Web: www.prodej-firmu.cz/

Další související informace

Databáze firem

Databáze firem, české firmy, vyhledávání firem – Databáze firem, české firmy, vyhledávání firem, informace o firmách, výrobcích a službách, informační služba, vyhledání dodavatele výrobku nebo služby, katalog firem, zdarma služba na vyhledání dodavatele, regionální katalog firem, První Skype call centrum v ČR EDB Asistent 14000 posktuje zdarma informace o firmách

Quiet Home Agency

úklidové firmy, úklidové práce, úklid firem, – Quiet Home Agency, s.r.o. zajišťuje komplexní úklidové služby pro firmy i domácnosti. Pravidelný i jednorázový úklid, večeři na objednávku, hlídání dětí a psů. Concierge servis pro cizince žijící v ČR. Personal assistant, relocation services, time management, housecleaning.

Databáze firem na DVD

databáze firem, katalog firem, adresář firem – Databáze 2,7 milionů firem v ČR a 750 tisíc v SR. Vlastní ovládací software, vyhledávání podle 80 kritérií - obraty firem, počet zaměstnanců, předmět podnikání, regionálně. Lze vyloučit firmy v konkurzu, likvidaci, s nedoručitelnými adresami.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.