+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej reklamního textilu

Klíčová slova: reklamní textil, levná trička, potisk triček

E-mail: info@firemnipotisk.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2013

Popis: Prodáváme levná trička bez potisku, mikiny bez potisku a jiný reklamní textil: dámská trička, dětská trička, pánská trička. Zajišťujeme realizaci potisků a výšivek na textilní materiály a na pracovní oděvy.

Web: www.firemnipotisk.cz

Další související informace

Potisk triček

potisk triček – Provádíme potisk triček a textilu sítotiskem. Nabízíme velký výběr dámských, pánských s dětských triček, reklamního textilu, kšiltovek a mikin. Trička s potisky jsou vhodná pro sportovní kluby, školy bojového umění stejně jako oblečení pro zaměstnance firem.

Reklamní textil

Reklamní textil, mikiny, trička, po – Reklamní textil, bundy, svetry, mikiny, trička, polokošile, textil s výšivkou, s vytkáním, s potiskem, kravaty, kongresovky, keyholdery, ponožky. Zumba oblečení. Oblečení pro doktory, restaurace, hotely a další pracovní oděvy. Výšivky loga na trička, mikiny a další textil

Reklamní textil

reklamní textil, velkoobchod textilem – Vedeme maloobchod a velkoobchod s reklamním textilem. Nabízíme široký výběr zboží, zejména levné trička bez potisku, mikiny, polokošile a jiný reklamní textil. Pro náročné zákazníky nabízíme i realizaci potisku a výšivek na textilní materiály.

Načítání trvalo 3.1667 sekund.