+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodejní galerie obrazů

Klíčová slova: prodejní galerie obrazů, galerie obrazů, obrazy do

E-mail: info@artlipa.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2012

Popis: Autor Jindřich Lípa - prodejní galerie obrazů, obrazy do moderního interiéru - abstraktní obrazy na míru dle Vašeho vkusu. Obrazy do bytu, domu, loftu, či reprezentačních interiérů jakékoli společnosti.

Web: www.artlipa.cz

Další související informace

Vesmírná galerie

fotografie, pohlednice, hry, vesmír, galerie – Vesmírná galerie těch nějlepších záběrů z družic a teleskopů. Uvidíte hvězdy, planety a jejich měsíce, mlhoviny i galaxie ze všech koutů vesmíru. Stáhněte si fotografie, pošlete pohlednici, zahrajte si pexeso...

rolls royce phantom e-blog

Rolls royce, phantom, technicke parametry, galerie – Rolls-Royce Phantom je britský sedan ze stáje Rolls-Royce Motor Cars, z Anglie. Světlo světa spatřil v roce 2003. Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé, a Rolls-Royce Phantom Coupé a 2003 Phantom, jsou nejnovější přírůstky Rolls-Royce značky. Pojdtě poznat krasavce jako Rolls-Royce blíže.

Nadační fond TREBBIA

Trebbia, evropská cena, Galerie MIRO, nadační fond – Trebbia je evropské ocenění zrozené v pražském kostele sv. Rocha jako přirozený dějinný průsečík téměř tisíciletého duchovního vývoje na tomto místě a pozitivního vztahu mezi mecenáši a tvůrci kulturních hodnot. Od roku 1994 v tomto jedinečném prostoru sídlí mezinárodní Galerie MIRO, která v roce 2000, jako výraz uznání podnikatelům, mecenášům i umělcům, zřídila evropskou cenu nazvanou podle řeky Trebbie. Tuto cenu nyní uděluje Nadační fond TREBBIA. Francouzský světec svatý Roch žil na přelomu 13. a 14. století. Pomáhal všude, kde řádila morová epidemie. Jeho péče o nakažené působila na mnohé jako zázrak. Nakonec touto nemocí sám onemocněl a uchýlil se do jeskyně na břehu italské řeky Trebbie. Podle legendy se mu zjevil anděl a dodal mu odvahu. Světce našel pes šlechtice Gotharda ze zámku v Sarmatu a denně mu nosil bochník chleba ze stolu svého pána. Díky tomu se uzdravil a mohl se vrátit k pomoci nemocným. Zemřel v roce 1327. Část světcových ostatků uchovává chrám sv. Víta v Praze. Jako díkůvzdání za to, že Prahu obešla morová epidemie, inicioval císař Rudolf II. a strahovský opat Jan Lohel v roce 1599 stavbu kostela v areálu kláštera a zasvětili ho svatému Rochu.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.