+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Profesionální služba pro

Klíčová slova: dotace na podnikání, CzechInvest, doprava eu,

E-mail: dotaceonline@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2012

Popis: Dotace dnes sice slibuje kdekdo, protože ale připravujeme žádosti již 13 let, známe celou realitu: O mnoho „populárních“ dotací je totiž tak velký boj, ale nakonec uspěje třeba jen osm žadatelů ze sta. A 92% času a nákladů na přípravu žádosti jsou zbytečné. Stejně tak ale víme, že požádat můžete také o dotace, které nejsou natolik známé. Některé vypadají až „utajované“. A protože o stejný balík peněz bojuje jen málo žadatelů, vaše jistota úspěchu je mnohem vyšší. Jak se ale k informacím o těchto dotacích dostat i bez známostí? Zvolte váš obor činnosti a my vám najdeme peníze, které na vás již dnes v jednom z dotačních programů čekají...

Web: www.dotaceprovasiobec.cz

Další související informace

stěhování

Mezikontinentální stěhování – Chcete se přestěhovat za lepší pracovní nabídkou? To je dobře. Ačkoliv se po celém světě ustálil zvyk častého stěhování, u nás je to naopak. Stěhování v rámci měst nedejbože státu, či dokonce kontinentů je tabu.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Profesionální služba pro

dotace na podnikání, CzechInvest, doprava eu, – j4bPoradce.cz a j4bAdvisor.sk - nová generace grantové databáze Protože se dotacemi zabýváme již 10 let (a pomohli jsme klientům získat dotace v hodnotě 19,1 miliardy Kč), máme postupy a tipy, jak získat takovou dotaci i pro vaši organizaci. Jak najít a nechat si sledovat dotace přesně pro vás? Jak se v dotacích zorientovat tak, aby vám neunikly přesně ty, u kterých máte největší pravděpodobnost, že ji získáte? j4bPoradce.cz vám pomůže je najít a získat.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.