+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektový manager

Klíčová slova: projektové řízení, projektový manager, manažer

E-mail: dotazy@projektovy-manager.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2010

Popis: První video kurz o projektovém řízení, který vás bude bavit. Unikátní kurz Projektový manažer od uznávaného lektora. Kurz je dostupný kdekoliv na internetu – studovat můžete doma, v práci či na služební cestě.

Web: www.projektovy-manager.cz

Další související informace

Bezpečnostní manažer

manažer bezpečnostní agentury – Osobní stránky manažera bezpečnostní agentury Františka Dostála. Na stránkách najdete profesní životopis, popis zkušeností s vedením firem včetně referencí. Uvedeny jsou také kontaktní údaje a dosažené certifikáty a ocenění.

IT specialista a správce

IT specialista, Správce sítě, IT manažer – Milan Tuček je nezávislý IT specialista poskytující komplexní služby v oboru výpočetní techniky. Má dlouholetou praxi při uplatňování svých dovedností u firem různých velikostí a zaměření a na větších nebo rozsáhlých projektech se spojuje s dalšími profesionály. Přesvědčte se…

Insolvenční rejstřík

insolvenční, rejstřík, řízení, cz, online – Pokud potřebujete vyhledávat v insolvenčním rejstříku navštivte tyto internetové stránky a získejte potřebné info jak a kde vyhledávat v insolvenčním rejstříku. Dále také informace o úpadku, konkursu a oddlužení.

Načítání trvalo 3.0029 sekund.