+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektový manager

Klíčová slova: projektové řízení, projektový manager, manažer

E-mail: dotazy@projektovy-manager.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2010

Popis: První video kurz o projektovém řízení, který vás bude bavit. Unikátní kurz Projektový manažer od uznávaného lektora. Kurz je dostupný kdekoliv na internetu – studovat můžete doma, v práci či na služební cestě.

Web: www.projektovy-manager.cz

Další související informace

eWay CRM pro MS Outlook

CRM, projektové řízení, informační systém – Informační systém (CRM, Project Portfolio Management) pro malé a střední firmy uvnitř MS Outlook. Sdílení informací ve firmě, evidence zákazníků, správa a řízení projektů, analýza informací a jejich reportování, kapacitní plánování, document management.

Dílenské řízení výroby

řízení výroby dílen, dílny, řízení, výroba – Systém pro dílenské řízení výroby vám dovolí výrobu skutečně řídit. Budete schopni vytvářet kapacitně bilancované plány výroby dne a reagovat na vzniklé situace. Získáte schopnost předcházet problémům s termíny.

Soudni

soudni moc, soudni preklad, soudni rizeni, soudní – První soud byl prvním stálým mezinárodním soudem, jehož úkolem bylo řešení mezinárodních sporů podle mezinárodního práva.Neváhejte a nevštivte naše stránky.Dozvíte se zde mnoho nových a zajímavých věcí.Těšíme se na Vaši návštěvu.

Načítání trvalo 2.6934 sekund.