+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektový manager

Klíčová slova: projektové řízení, projektový manager, manažer

E-mail: dotazy@projektovy-manager.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2010

Popis: První video kurz o projektovém řízení, který vás bude bavit. Unikátní kurz Projektový manažer od uznávaného lektora. Kurz je dostupný kdekoliv na internetu – studovat můžete doma, v práci či na služební cestě.

Web: www.projektovy-manager.cz

Další související informace

Rozhodčí řízení

Rozhodčí řízení, arbitrážní soud, rozhodčí soud – Arbitrážní soud zajišťující rozhodčí řízení a efektivní řešení majetkových sporů a vymáhání pohledávek. Nabízíme Vám komplexní profesionální servis vyřízení Vašich majetkových sporů a zároveň garantujeme zejména rychlost řízení, odbornost našich rozhodců a nižší náklady oproti řízení před obecnými soudy.

PM-technology

Projektové řízení, Private equity, Financování pro – Služby jsou určeny především podnikatelům, manažerům a majitelům firem, kteří cítí, že potřebují zkušeného a spolehlivého partnera, se kterým by mohly rozšířit své podnikatelské záměry, uskutečnit investiční záměr nebo třeba vybudovat nový podnik.

National Instruments

test, měření, sběr dat, měřící karty, řízení, vf, – Společnost National Instruments mění způsob, jakým technici a vědci na celém světě navrhují, prototypují a nasazují systémy na zpracování aplikací v testování, řízení a vestavných systémech. NI dává zákazníkům k dispozici hotový software, jako je NI LabVIEW, a modulární cenově výhodný hardware.

Načítání trvalo 2.6071 sekund.