+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektový manager

Klíčová slova: projektové řízení, projektový manager, manažer

E-mail: dotazy@projektovy-manager.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2010

Popis: První video kurz o projektovém řízení, který vás bude bavit. Unikátní kurz Projektový manažer od uznávaného lektora. Kurz je dostupný kdekoliv na internetu – studovat můžete doma, v práci či na služební cestě.

Web: www.projektovy-manager.cz

Další související informace

Financování bydlení

projektové financování, developerské projekty – Projektové financování developerských projektů, zajištění úvěrů pro výstavbu bytových projektů, zateplení a rekonstrukce činžovních a panelových domů. Financování půdních vestaveb a dalších investičních záměrů. Financování výstavby komerčních nemovitostí (hotely, pensiony).

PM-technology

Projektové řízení, Private equity, Financování pro – Služby jsou určeny především podnikatelům, manažerům a majitelům firem, kteří cítí, že potřebují zkušeného a spolehlivého partnera, se kterým by mohly rozšířit své podnikatelské záměry, uskutečnit investiční záměr nebo třeba vybudovat nový podnik.

Vzdálená laboratoř GymKT

fyzika, experiment, řízení, vzdálené – Vzdáleně řízená internetová laboratoř obsahuje reálné fyzikální experimenty, které je možné ovládat prostřednictvím svého internetového prohlížeče. Prostřednictvím webové kamery a sítě Internet můžete tyto pokusy nejen pozorovat, ale především na nich měřit reálná data. Vzdálené experimenty lze využít jako demostrační pokus při multimediálně podpořené frontální výuce, ale především díky jejich 24 hodinové dostupnosti jako experimentální domácí úkol pro studenty.

Načítání trvalo 2.7294 sekund.