+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Promptchat2-business chat

Klíčová slova: Chat, komunikace, konverze, marketing, e-shop

E-mail: obchod@promptchat.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2010

Popis: Kontakty na vaše zákazníky vám dodáme přímo do PC prostřednictvím live chatu, zpráv nebo telefonu. Vyzkoušejte si svůj Promptchat zdarma!!! Jsme připraveni zprovoznit službu během několika vteřin. Navštivte naše stránky a prověřte naše operátory v reálném čase.

Web: www.promptchat.cz

Další související informace

materialONLINE.cz

material, eshop, e-shop, online – materialONLINE je multi dodavatelský eshop s možností přímého kontaktování prodejce. Zákazník může kontaktovat prodejce pomocí vnitřní pošty, nebo přímo. Zákazník také může nabídnou jinou cenu než je cena prodejní.

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

Werby.cz forum

Forum, podnikání, marketing, poptávka, nabídka – Werby.cz je internetovým fórum, který Vám nabízí nové možnosti v rámci online marketingu a podnikání. Vám přináší pravidelné články z mnoha oblastí internetového života. Pomocí se Vaše podnikání stane výdělečným a úspěšným. U nás naleznete sekce, jako jsou nabídka a poptávka služeb. Rady ohledně podnikání, propagace, a mnoha způsobů, jak vydělávat peníze na internetu.

Načítání trvalo 0.2020 sekund.