+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájmy projektorů

Klíčová slova: projekce projektory prodej pronájem

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2008

Popis: Chystáte akci a chcete ji zatraktivnit velkoplošnou projekcí? Naše přístroje jsou schopny zajistit perfektní obraz i zvuk ve vnitřních i venkovních prostorech. Podpoříme prezentaci Vaší společnosti na výstavách i společenských akcích.Máme zkušenosti s řadou módních přehlídek,firemních prezentací,představení nových produktů a výstav.Jsme připraveni zajistit kompletní dodávku zařízení: datavideoprojektorů, projekčních pláten, plazmových zobrazovačů, ozvučení i osvětlení. Naši technici zajistí dodávku i instalaci techniky a zaškolení obsluhy. Možná je samozřejmě i přítomnost technika v průběhu celé akce. Cenu pronájmu vytvoříme dle Vašich individuálních požadavků.

Web: www.fast-projektory.cz

Další související informace

Nářadí - ELVIN PRODEJ s.r

ELVIN PRODEJ, prodej elektrického ručního nářadí, – Prodej, servis a půjčovna elektrického ručního nářadí značky Makita, Dolmar, Stiga, Narex, Protool, Bosch, Stihl, Hitachi, SkilMaster, DeWallt. Prodej zahradního nářadí Fiskars, prodej příslušenství k elektrickému ručnímu nářadí.

Česká společnost Davorent

Půjčovna stavebních strojů, pronájem stavebních s – Společnost DAVORENT s.r.o. je ryze česká společnost, která provozuje půjčovnu, servis a prodej stavebních strojů, nářadí, mechanizace, zahradní techniky a ručního elektro nářadí v Libereckém, Ústeckém, Středočeském a Královéhradeckém kraji.

Prodej palivového dřeva

prodej dřeva, prodej dřeva cena – Nabízíme prodej palivového dříví na území Moravskoslezského kraje. Prodej palivového dřeva Ostrava. Palivové dříví do krbu, tvrdé dřevo. Rozvoz dřeva Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek Místek a okolí. Více informací na www.palivove-drevo-ostrava.eu/

Načítání trvalo 0.0674 sekund.