+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájmy projektorů

Klíčová slova: projekce projektory prodej pronájem

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2008

Popis: Chystáte akci a chcete ji zatraktivnit velkoplošnou projekcí? Naše přístroje jsou schopny zajistit perfektní obraz i zvuk ve vnitřních i venkovních prostorech. Podpoříme prezentaci Vaší společnosti na výstavách i společenských akcích.Máme zkušenosti s řadou módních přehlídek,firemních prezentací,představení nových produktů a výstav.Jsme připraveni zajistit kompletní dodávku zařízení: datavideoprojektorů, projekčních pláten, plazmových zobrazovačů, ozvučení i osvětlení. Naši technici zajistí dodávku i instalaci techniky a zaškolení obsluhy. Možná je samozřejmě i přítomnost technika v průběhu celé akce. Cenu pronájmu vytvoříme dle Vašich individuálních požadavků.

Web: www.fast-projektory.cz

Další související informace

Lešení HYMER

Tomex Pavel Tomášek prodej pronájem lešení HYMER – Prodej, pronájem lešení HYMER, výroba hliníkových konstrukcí, prodej komínového lešení, žebříky, výroba a prodej přemostění Tomex - Pavel Tomášek s.r.o. Tomex Pavel Tomášek prodej pronájem lešení HYMER žebříky výroba hliníkových konstrukcí prodej komínového lešení výroba prodej

prodej hraček

prodej hračky, stolní hry, stavebnice, hry PS3, – Prodej hraček, her, stavebnic - hračky pro nejmenší, hračky pro děvčata - panenky,kočárky, pro kluky-autíčka motorky, hračky do vody, do vany, na písek, na zahradu, hry pro zábavu i poučení, prodej her PS3.

Načítání trvalo 0.0727 sekund.