+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

průvodce rozvodem manžels

Klíčová slova: rozvod manželství, rozvod dohodou, jak se rozvést,

E-mail: kubica@jankubica-advokat.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2014

Popis: V průvodci se dozvíte: co to je rozvod manželství, jak na rozvod dohodou, jak se rozvést, jak napsat návrh, žalobu a žádost na rozvod manželství, info o rozvod a děti, rozvod a majetek a výživné na děti.

Web: jakserozvest.cz/cs

Další související informace

Advokátní kancelář Brno

Advokát Brno advokátní kancelář rozvod vymáhání – Nabídka služeb brněnské advokátní kanceláře se všeobecným zaměřením, přijatelnými cenami a pohodlným parkováním. Mobil 736 211 100 NONSTOP. Kancelář se zabývá zejména poskytováním služeb v oblasti práva rodinného (majetkové poměry manželů, registrovaných partnerů, rozvod, otázka výživného), pracovního (pracovní smlouva, pracovněprávní spory, ukončení pracovního poměru), trestního (komplexní právní zastoupení obviněných a poškozených v rámci celého trestního řízení, sepsání opravných prostředků). Dále se věnujeme zpracovávání občanskoprávních a obchodněprávních smluv a soudnímu vymáhání nároků z nich vzniklých, zastupujeme klienty v řízení před živnostenským úřadem a obchodní společnosti při zápisech, změnách a výmazech údajů z obchodního rejstříku. Advokátní kancelář rovněž zajišťuje překlady právních textů z/do německého, anglického, polského a bulharského jazyka.

Vše o stavbě a pro stavbu

stavba domu, stavba, jak postavit dům, rodinny dům – Stavba domu vyžaduje kromě dobře zpracovaného projektu i rozsáhlé stavitelské, elektrotechnické, instalatérské a jiné práce. Náš web je tu od toho, aby vám přinášel praktické informace, které se týkají všech oblastí spojených se stavbou domu.

Jak se staví sen

jak se staví sen,online,ke shlédnutí,prima – Reality show plná nápadů pro přeměnu i vašeho příbytku. Nechte se inspirovat rekonstrukcemi profesionálních designérů, kteří plní zázraky přes víkend. Shlédněte ty nejlepší díly online na internetu i vy.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.