+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

průvodce rozvodem manžels

Klíčová slova: rozvod manželství, rozvod dohodou, jak se rozvést,

E-mail: kubica@jankubica-advokat.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2014

Popis: V průvodci se dozvíte: co to je rozvod manželství, jak na rozvod dohodou, jak se rozvést, jak napsat návrh, žalobu a žádost na rozvod manželství, info o rozvod a děti, rozvod a majetek a výživné na děti.

Web: jakserozvest.cz/cs

Další související informace

Advokátní kancelář Brno

Advokát Brno advokátní kancelář rozvod vymáhání – Nabídka služeb brněnské advokátní kanceláře se všeobecným zaměřením, přijatelnými cenami a pohodlným parkováním. Mobil 736 211 100 NONSTOP. Kancelář se zabývá zejména poskytováním služeb v oblasti práva rodinného (majetkové poměry manželů, registrovaných partnerů, rozvod, otázka výživného), pracovního (pracovní smlouva, pracovněprávní spory, ukončení pracovního poměru), trestního (komplexní právní zastoupení obviněných a poškozených v rámci celého trestního řízení, sepsání opravných prostředků). Dále se věnujeme zpracovávání občanskoprávních a obchodněprávních smluv a soudnímu vymáhání nároků z nich vzniklých, zastupujeme klienty v řízení před živnostenským úřadem a obchodní společnosti při zápisech, změnách a výmazech údajů z obchodního rejstříku. Advokátní kancelář rovněž zajišťuje překlady právních textů z/do německého, anglického, polského a bulharského jazyka.

Jak se staví sen

jak se staví sen,online,videa,tv,prima – Pavel Cejnar nás provádí přestavbami vašich obydlí v reality show plné výtečných nápadů a inspirací. Pod taktovkou profesionálních designéru se plní sny přes víkend. Využijte příležitosti si jednotlivé díly shlédnout online.

Vodoinstalace, rozvody

rozvody plynu, vodoinstalace, rozvody vody, rozvod – Nabízíme profesionální služby se kterými máme dlouholeté zkušenosti - rozvody vody, plynu a topení. Zaměřujeme se také na podlahářské práce a rekonstrukce interiérů. Vodoinstalace, rozvody plynu a topení kvalitně.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.