+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychologické poradenství

Klíčová slova: Psychologické poradenství, psychoterapie,

E-mail: jachr@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Zabývejme se společně tím, co vás trápí a hledejme možnosti změny a zlepšení. Intenzivní práce „na sobě“ v rámci odborného vedení může pomoci zlepšit kvalitu života i lidem bez vážných problémů, kteří mají chuť hledat.

Web: www.psychoterapie-praha.net

Další související informace

Gestum Tax - poradenství

daně, daňový poradce, daňové poradenství, zpracová – Společnost GestumTax zpracovává účetnictví, daňová přiznání či mzdy. Zastupuje firmy při řízení na úřadech a provozuje také advokátní služby. Členové našeho účetního a daňového týmu se neustále vzdělávají v těchto oblastech, takže klienti nemusí věnovat svůj čas a energii sledování neustálým změnám zákonů, předpisů a různých nařízení. Jsou předem na vše upozorňováni, což je přitažlivé pro podnikatele, kteří mají zájem na daňovém plánování a s tím související optimalizaci daňových povinností svých firem.

PaedDr. Drahomíra Šínová

Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace – Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace, výklad snů a trénink sebeovládání. Pomáháme řešit zátěž, deprese, úzkosti, pocity viny, nespavost, strach, osamělost, přetížení, zvládání emocí, vztahové problémy , konflikty a stres.

Peitho Consultancy se spe

finanční poradenství, účetní služby, zakládání spo – Peitho Consultancy se specializuje na registrovaní firem na Kypru v v širokém rozsahu od jednoduchých firem až po složité struktury, včetne vedení účetnictví, auditu, daňového a obchodního poradenství.

Načítání trvalo 2.6222 sekund.