+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rada z nebe

Klíčová slova: výklad karet, tarot, tarotové karty, věštba zdarma

E-mail: info@fenix-shop.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Ahoj, jmenuji se Kateřina. Ráda vykládám dračím tarotem, andělskými vykládacími kartami a také kartami jednorožců. Pracuji i pomocí siderického kyvadla. Naslouchám bedlivě radám shůry a jsem vděčná, že mám tu čest, nechat se vést životem v doprovodu andělských, čistých bytostí. Ráda bych přispěla i svojí maličkostí k lepšímu světu a natáhla pomocnou ruku všem smutným, osamoceným a nešťastným bytostem, kterým mohu pomoci. Nabízím čistou radu z nebe. Budu ráda, pokud zde najdete trochu útěchy, insipirace... Vážím si Vaší důvěry a těším se na vaše komentáře, diskuze, dotazy...

Web: radaznebe.webnode.cz/

Další související informace

Výklad karet e-mailem

výklad karet – Výklad karet na dálku, řešení vztahových problémů, partnerských krizí, výklady na usnadnění rozhodování a hledání vhodného postupu, kartářská analýza a konstruktivní řešení svízelných životních situací.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Načítání trvalo 0.1045 sekund.