+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rada z nebe

Klíčová slova: výklad karet, tarot, tarotové karty, věštba zdarma

E-mail: info@fenix-shop.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Ahoj, jmenuji se Kateřina. Ráda vykládám dračím tarotem, andělskými vykládacími kartami a také kartami jednorožců. Pracuji i pomocí siderického kyvadla. Naslouchám bedlivě radám shůry a jsem vděčná, že mám tu čest, nechat se vést životem v doprovodu andělských, čistých bytostí. Ráda bych přispěla i svojí maličkostí k lepšímu světu a natáhla pomocnou ruku všem smutným, osamoceným a nešťastným bytostem, kterým mohu pomoci. Nabízím čistou radu z nebe. Budu ráda, pokud zde najdete trochu útěchy, insipirace... Vážím si Vaší důvěry a těším se na vaše komentáře, diskuze, dotazy...

Web: radaznebe.webnode.cz/

Další související informace

Výklad karet

výklad karet, osho zen tarot, věštění, poradenství – Výklad karet osobně v Praze nebo přes internet, pomůžu Vám nahlédnout pod pokličku Vašich starostí a rozhodnout se v závažných životních situacích. Pomocí karet Osho Zen Tarot se spolu vydáme na cestu do Vašeho podvědomí, kde můžete nalézt odpovědi na Vaše otázky, na něž v běžném životě odpovědi nedostanete. Výklad z karet lze uskutečnit na jakékoliv téma: jak se Vám vede v životě, na partnerské vztahy, problémy v zaměstnání, problémy s penězi, zdravotní problémy a další.

Výklad karet e-mailem

výklad karet,emailem,e-mailem,kartářka,přes e-mail – Nastal okamžik ve vašem životě , kdy potřebujete poradit? Stojíte na křižovatce a nevíte kterým směrem se dát? S pomocí výkladu karet můžete nahlédnout do budoucnosti. Ukáži Vám, jakým směrem se Váš osud bude vyvíjet.

Načítání trvalo 0.1760 sekund.