+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rady-Testy.cz

Klíčová slova: Informační server

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2008

Popis: Specializovaný informační server zaměřený na články v oblastech bílého zboží, elektroniky, zahradní techniky. Dozvíte se podle čeho nakoupit např. ledničku, pračku, myčku nádobí, nebo také televizor, či domácí kino

Web: www.rady-testy.cz

Další související informace

Helios Easy, Podnikový informační

Podnikový informační systém – Podnikový informační systém pro podnikatele a malé firmy, které potřebují ERP. Helios Easy nabízí rychlou instalaci, snadný přechod na vyšší verzi a jednoduché ovládání. Cenově výhodný přednastavený systém, velká šíře funkcionalit a hotline.

Ekonomický a informační

ekonomický systém, účetní software, informační sys – Dodáváme ekonomický a informační systém Pohoda. Pro ekonomický systém Pohoda jsme certifikovaným servisním střediskem. Dále dodáváme personalistiku a mzdy PAMICA, knihu jízd a další ekonomický, právní (WINLEX) i jazykový software .

Tvorba webových stránek

joomla,webove stranky, informacni systemy – Tvorba webových stránek, programování informačních systémů a aplikací. Implementace redakčních systémů Joomla. Programování Windows, internet a intranet aplikací v prostředí Micrososft .NET. Pomoc s registrací domén a webhostingem.

Načítání trvalo 1.5855 sekund.