+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Registr neplatičů

Klíčová slova: registr neplatičů, neplatiči, vymáhání, dluhy

E-mail: rniucz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2009

Popis: Registr neplatících uživatelů. Systém pro provozovatele internetových služeb, který umožňuje vést a zjišťovat zda uživatel je řádný zákazník anebo obvykle vystupuje jako neplatič. K dispozici plnohodnotné API rozhraní a mnoho dalších funkcí.

Web: rniu.cz/

Další související informace

Registr vozidel

registr vozidel – Pokud potřebujete informace k registraci (přihlášení) nového vozidla, přepis nebo převedení ojetého vozidla, odhlášení vozidla, uložení RZ do depozitu, či jiné informace spojené s agendami odborů dopravy (dříve dopravní inspektorát) jste na správné adrese. Na tomto informačním portálu naleznete kontakty na Vám příslušný úřad, postupy při přihlašování a ostatních činnostech a nezbytné formuláře.

BISITENA s.r.o.

vymáhání, pohledávek, dlužníků, důrazné, řešení – Vymáhání pohledávek po celé ČR a v EU, fyzické a důrazné řešení pohledávek, odebírání leasingů, odkupování pohledávek. Zajistíme právní servis a vypracování smluv na uznání závazku i splátkové kalendáře a dalších možných podkladů k zobchodování pohledávky, kterou vám také zprostředkujeme přes naši vymáhací agenturu.

Registr vozidel

Registr vozidel, zaregistrování vozidla, řidičský – Poskytujeme rady a informace ohledně registrací vozidel.Registr vozidel je stará známá instituce pro každého, kdo vlastní nebo kdy vlastnil automobil, ať už nový nebo ojetý. Registr vozidel je státní instituce spadající pod ministerstvo dopravy, která má na starosti evidenci veškerých aktivit spojených s automobily jako jsou například registrace nových či ojetých vozů, registrace vozů dovezených ze zahraničí..

Načítání trvalo 0.0594 sekund.