+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Registr neplatičů

Klíčová slova: registr neplatičů, neplatiči, vymáhání, dluhy

E-mail: rniucz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2009

Popis: Registr neplatících uživatelů. Systém pro provozovatele internetových služeb, který umožňuje vést a zjišťovat zda uživatel je řádný zákazník anebo obvykle vystupuje jako neplatič. K dispozici plnohodnotné API rozhraní a mnoho dalších funkcí.

Web: rniu.cz/

Další související informace

Registr vozidel

registr vozidel – Pokud potřebujete informace k registraci (přihlášení) nového vozidla, přepis nebo převedení ojetého vozidla, odhlášení vozidla, uložení RZ do depozitu, či jiné informace spojené s agendami odborů dopravy (dříve dopravní inspektorát) jste na správné adrese. Na tomto informačním portálu naleznete kontakty na Vám příslušný úřad, postupy při přihlašování a ostatních činnostech a nezbytné formuláře.

Valseco s.r.o.

ostraha, pohledávky, bezpečnost, vymáhání, nevěra – Nabízíme kompletní detektivní a bezpečnostní služby jak pro firmy, tak i fyzické osoby. Pomůžeme Vám odhalit případnou nevěru, vypátráme vaše dlužníky. Opatříme důkazy pro soudní spory, doprovodíme Vás na obchodní schůzky. Profesionální přístup a diskrétnost samozřejmostí.

Registry dlužníků

Registr dlužníků, registry dlužníků, NRKI, BRKI – Registrydluzniku.eu je užitečná informační stránka o všech registrech dlužníků v ČR. Stránka obsahuje popis všech registrů, návody i odkazy přímo na registry. Zjistěte si informace o NRKI, BRKI Solus nebo CRDI jednoduše.

Načítání trvalo 2.8975 sekund.