+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurace relax park Mod

Klíčová slova: Gastronomie

E-mail: recepce@modrastodola.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Relax park Modrá stodola zahrnuje 3 restaurace plné kulinářských zážitků Steak house, Blue azurrin, Sport bar a terasu. Nabízí příjemné prostory pro obědy, rodinné oslavy, privátní večírky, rauty,svatební hostiny či firemní akce. Nekuřácké prostředí.

Web: gastronomie.modrastodola.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Work for Life

práce ve Švýcarsku, hotelnictví, gastronomie – Firma Work for Life, s.r.o. se zaměřuje na zprostředkování prací v luxusních hotelových a gastronomických destinacích převážně v německy mluvící oblasti Švýcarska. Ve spolupráci s hotely zajišťujeme pro uchazeče ubytování a stravu. Dále pro zájemce obstaráváme pojištění a úvěrové financování.

Načítání trvalo 1.2437 sekund.