+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Retušování fotografie

Klíčová slova: retuše,retuš,retouch,retušování,fotografická

E-mail: radim.strojek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2013

Popis: Fotografické retuše, postprodukce, retušování fotografií, profesionální digitální úprava fotek. Fotoretuše portrétu, retuš pleti, odstraňování znamének, bělení zubů, úprava proporcí. Restaurování starých fotografií, odstraňování škrábanců a nečistot z fotek. Fotografie, postprodukce, izolace objektu, změna barevnosti, barevná korekce a speciální úpravy ve photoshopu. Finalizace, dávkové korekce, dávkové úpravy, odstraňování či vkládání loga do fotografie či na vybrané místa ve fotografii. Retuše v grafickém programu photoshop. Photo retouching.

Web: retusfotografie.cz/

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.