+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

revize hromosvodu

Klíčová slova: revize hromosvodu,hromosvody

E-mail: acacky@gmail,com

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2010

Popis: Provedu revize hromosvodu dle požadavku zákazníka - rodinné a bytové domy, průmyslové a živnostenské provozy, školy, školky, jesle, ubytovny, hotely, restaukace.Provedu revize elektroinstalace a revize elektrických přístrojů.

Web: revize-hromosvodu.wz.cz/

Další související informace

Zdeněk Keller OREM

elektroinstalace, plošiny, pronájem plošin, revize – Provádíme elektroinstalace,práce ve výškách pomocí vysokozdvižné plošiny na automobilových podvozcích,pronájem plošiny,montáž,údržba a rekonstrukce - veřejné osvětlení,vánoční osvětlení,slavnostní osvětlení,periodické a výchozí revize,revize el.spotřebičů a el.nářadí.

elektro jihlava,revize

revize elektro,elektroinstalace,elektro jihlava, – Elektromontážní firma zabývající se elektrikářskými prácemi,novostavby,rekonstrukce,opravy,rodinné domy,průmyslové objekty,chaty,poruchy,včetně rozvodů ve výbušném prostředí.Servis elektroinstalace ve firmách a výrobních prostorech.Opravy,montáže domácích telefonů,videotelefonů.Podlahové topení,vyhřívání okapů,chodníků.Montáže opravy veřejného osvětlení.Revizní práce,revize elektroinstalace,revize elektrospotřebičů,revize nářadí,revize elektro.Instalace a revize přípojek pro rodinné domy,byty.Montáž a dodání sálavých panelů,přímotopných těles.Připojení elektrických spotřebičů.Montáž a dodávka PC na přání zákazníka,instalace software,datové rozvody,kompletní rozvody internetu ,rozvody TV,SAT,dodání a zprovoznění satelitu.

Opravy plynového potrubí

Opravy plynových, Revize plynových, Únik plynu – Plynoinstalatérství Jiří Klamert provádí opravy plynových potrubí od roku 1980. Firma má oprávnění a osvědčení na montáže, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení. Firma je schopná provést opravy plynových potrubí metodou Pragotěs do 24 hodin od zahájení prací.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.