+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ruština, azbuka

Klíčová slova: ruština, ruský jazyk, azbuka

E-mail: cibulcova@partnercis.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2011

Popis: Pokud se potřebujete naučit rusky, tak je tu pro vás náš kurz. Pokud potřebujete jen doladit své znalosti v ruském jazyce, také můžeme pomoct. Naši lektoři jsou připraveni přizpůsobit se vašim individuálním zvláštnostem. Naše kurzy ruského jazyka probíhají jak v učebnách, tak i po celé české republice formou on-line výuky. A to pomocí programu skype.

Web: partnercis.com/

Další související informace

Doučování ruštiny

Doučovani ruštiny Brno, ruština, RJ – Nabízím doučování ruštiny, různé úrovně od začatečníků po pokročilé, konverzace v ruštině. Jsem rodilý mluvčí v ruském jazyce. Mám novinářské vzdělání a praxi v ruskojazyčných mediích. Překlady z/do ruštiny. Rychle, kvalitně, levně

Překlady do ruštiny

překlady, ruština, ruský, ukrajinština, ukrajinský – Překlady do ruštiny a ukrajinštiny - překlady běžné a obchodní, technické překlady, překlady smluv, právnických, ekonomických a finančních textů, překlady www stránek, překlad manuálů a příruček, překlady zdravotnické dokumentace (chorobopisy, lékařské zprávy atd.), překlady mediko-biologických textů, expresní překlady, překlady s použitím CAT nástrojů (Trados)

Načítání trvalo 0.0656 sekund.