+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ruština, azbuka

Klíčová slova: ruština, ruský jazyk, azbuka

E-mail: cibulcova@partnercis.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2011

Popis: Pokud se potřebujete naučit rusky, tak je tu pro vás náš kurz. Pokud potřebujete jen doladit své znalosti v ruském jazyce, také můžeme pomoct. Naši lektoři jsou připraveni přizpůsobit se vašim individuálním zvláštnostem. Naše kurzy ruského jazyka probíhají jak v učebnách, tak i po celé české republice formou on-line výuky. A to pomocí programu skype.

Web: partnercis.com/

Další související informace

Ullmannová

výuka,překlady,tlumočení,německý jazyk, němčina – Certifikovaný překladatel z a do německého jazyka (úroveň C1). Individuální, specializovaná výuka se zaměřením na profesní komunikaci pro firmy i jednotlivce. Intenzivní kurzy (úvod do jazyka, kurz čtení a výslovnosti NJ).

Překlady ruština

překlady ruština, překlad do ruštiny, překlady – Překlady ruština. Specializace na ruštinu. Dlouholeté zkušenosti. Tlumočení z/do ruštiny. Krátké termíny vyhotovení. Osobní přístup. Množstevní slevy. Vše související s ruštinou a překlady ruštiny. Překlady ruština. Specializace na ruštinu. Dlouholeté zkušenosti. Tlumočení z/do ruštiny. Krátké termíny vyhotovení. Osobní přístup. Množstevní slevy. Vše související s ruštinou a překlady ruštiny.

Načítání trvalo 3.2115 sekund.